Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e attol bajom ha tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e attol bajom ha tegnap vettem be a 72 oras tabit es ma pedig drogoztam? Tobb mint 24 ora telt el a ketto kozott es extasyt vettem be. Fogamzas gatlo ugye a hormonhaztartasra hat az extasy pedig az idegrendszerre de ettol meg lehet bajom?

Figyelt kérdés
aki tud erre valaszt az irja meg, es olyan valaszok legyszi ne jojjenek h nem kene drogozni meg hasonlok, nem vagyok erre buszke de mar megtortent es szeretnek segitseget kapni.

2015. okt. 1. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Még egy kis ciánt is bevehetnél, meg még biztosan lesz itt ötlet hogy miket!
2015. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erre senki se tudhatja biztosan a valaszt, mert ilyenre nem teszteltek.

De ha meg elsz, akkor nagy gaz nem lehetett.

2015. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

"Legyszi ne jojjenek h nem kene drogozni"

Te pedig ne csodálkozz, ha a kérdés olvasói kiakadnak. Ha 72 órás tabletta kellett, akkor már eleve nem lehetsz a felelősség mintaképe. Utána meg nem, hogy magadba szállnál és átértékelnéd az életedet, hanem még bekapsz egy extasy-t. Ezek után gondolod, hogy bárki is megsajnál, hogy aggódsz?

2015. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen esetben meg kell ismételni csak ellenkező sorrendben. Minél előbb vagyél be újra Extasyt, majd rögtön rá egy újabb 72 órásat, így helyreáll az egyensúly.
2015. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

"Ilyen esetben meg kell ismételni csak ellenkező sorrendben. Minél előbb vagyél be újra Extasyt, majd rögtön rá egy újabb 72 órásat, így helyreáll az egyensúly."


Ne hülyéskedj már, el tudom képzelni hogy a végén még tényleg megcsinálná...

2015. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
inkább döglöttél volna bele akkor nem kellene aggódni. .. lány létedre drogozol... hát ez orbitális nagy szégyen.
2015. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiféle problémád nem fog származni belőle. Legalább is egymáshoz nincs közük. Ha vannak is panaszaid olvad el a betegtájékoztatóját a gyógyszerednek (ha van annak olyan :D) és szerintem köztük lesznek a mellékhatások :). Ha a mellékhatások között nincsenek ott a panaszaid akkor fordulj orvoshoz, ha kiskorú vagy lehet értesítik a szüleid, de ha már nagykorú akkor nem lesz szövődménye 1x-i kábítószer használatért nem fognak börtönbe küldeni még csak elvonóra sem :D 25/F
2015. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem lesz bajod...
2015. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2015. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Nekem is volt már ilyen, nekem hatott a 72oras, de azert vegyel tesztet.. Tudod mindegyik bogyonak mas az összetétele.. :)
2015. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!