Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 45 feletti nök mivel védekeztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 feletti nök mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 23:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Semmivel. Egy 43 és egy 46 éves nővel szexeltem, akik 30 felett voltak és nem használtunk semmit. Teherbe már nem esnek, betegségtől meg nem félek tőlük. (Nem utcán szedtem fel őket, hanem mindkettőt ismertem régebbről.)


27/F

2015. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mennyi 40+ no van aki teherbe tud esni avagy terhes is.Szoval ne legy ennyire biztos ebbe utolso,mert meg erhet meglepetes.

Ez max,akkor hiheto ha akikel voltal egeszsegugyi dolog miatt nem tudnak mar (vagy valoban ennyire hamar beallt naluk a klimax...),esely nagyon meg van ra,hogy be ettetek a klimax dumaval,kissi korai is lenne ha kornyezetembol es edesanyambol (is) indulok ki :)

2015. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12: Szerintem meg a legtöbb nőnek még 30 felett is nehezen megy a teherbe esés, nem hogy 15 évvel később.
2015. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Fakanállal. Oda sóznak és kész.
2015. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Van akinek nehezen megy 20+ 30+ evesen is..De nem mindenkinek es ezen van a hangsuly.Ne legyunk ennyire butak,naivak.
2015. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát, akiket én ismerek azok sehogy. Az "anyósom" sehogy, mivel már 49 éves, sose védekeznek, utoljára az én barátommal volt terhes 20 éve. Édesanyám megint sehogy, de neki már alapból nem lehet gyereke. Aztán a keresztanyám is sehogy, bár neki még lehet, de eddig még nem csúszott be, néha-néha használnak gumit. Azon kívül szerintem fogamzásgátlóval (gondolom ezt abból, hogy akikkel találkoztam már nőgyógyászaton 40-45 közöttiekkel, azok pont azért mentek, hogy gyógyszert irassanak fel)
2015. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem egy ismerősömet 42-45 évesen szülte az anyukája.Van ilyen.

De a legszomorúbb (szerintem),hogy ennél idősebbek is szültek már...

2015. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, hogy ismerek egy nőt, aki a napokban fog szűlni 42 évesen!
2015. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az itteni válaszok alapján már jobban kell félnem hogy teherbe ejtek egy 45 éves nőt, mint egy 25 évest.
2015. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!