Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire gyakori? Ti mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori? Ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés

Van egy csomó gumim kb 100+ darab (masculan) még ilyen akciós csomag (szavatosság még él), de már barátnőm van így nem használom.


Haverom viszont azt mondta mikor megtudta hogy kellene neki, mert kiderült hogy ők kapcsolatban is gumiznak.


Nekem egy gyötrelem volt a gumi, csak azért élveztem úgy a szexet mert mindig ott volt a változatosság ugye alkalmi kapcsolatoknál. De egyben ez nekem új is.


Mennyire terjedt el ez a hülyeség, hogy párkapcsolatban is gumit használjunk? Jó, persze van rengeteg fajta fogamzásgátló nehéz megtalálni azt ami jó is, de a barátnőmnek pl. a 4. vagy 5. fajta volt az ami bevált. Próbálkoztunk.


DE én a gumit nem tartós kapcsolatokra tartanám sőt... szerintem elég inaktív lenne vele a szexuális életem. Mégis úgy látom hogy ez ilyen gyakori dolog?


Mindig eszembe jut hogy még fiatal vagyok, nagy valószínűséggel nem a mostani barátnőm lesz az akivel együtt leélem az életem, még ha most így is látom a dolgot, és mindig kiráz a hideg, hogy félek egyszer majd találok egy ilyen lányt aki nem akar próbálkozni gyógyszerrel.


Ti mivel védekeztek?

(csak tartós kapcsolat mérvadó)


2015. aug. 16. 08:31
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
22%

Van hogy gumit húzok mikor peteérése van az asszonynak..



65/F

2015. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Nem gumiztunk. Mikor ossze kottunk is mar gyogyszert szedtem. 5 eve egyutt
2015. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Jó pár évig gyógyszert szedtem, aztán különböző komplikációk miatt abbahagytam, azóta gumit használunk. Szerencsém van a férjemmel, megértette, és elfogadta.
2015. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
ha nem lenne gyógyszer szerintem nálunk 90%-ban orál 10%-ban meg szex lenne. Sajnos a guminál még az önkielégítés is nagyobb örömet nyújt nekem.
2015. aug. 16. 08:52
 5/50 anonim ***** válasza:
Eleinte tartós kapcsolatnál is óvszert használtunk, majd összejöttem egy férfivel, hát ha annyi óvszert vettünk volna ahányszor mi szeretkeztünk, csődbe mentünk volna anyagilag, nem is volt mindegy milyen óvszert használunk mert én csomótól viszkettem. Ekkor váltottam a gyógyszerre.
2015. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
83%

Már megbocsáss, de értelmi és érzelmi intelligenciád a béka s..e alatt van!

Mi az, hogy "Mennyire terjedt el ez a hülyeség, hogy párkapcsolatban is gumit használjunk?"


Sok nő nem szedheti a tablettát, nem használhat mást csak óvszert!

Halvány lila gőzöd sincs, hogy miket tud egyes gyógyszer okozni a párodnak. Ugyan írod, hogy "de a barátnőmnek pl. a 4. vagy 5. fajta volt az ami bevált. Próbálkoztunk." Tehát láthatod, hogy azért nem veszélytelen ez az egész.

Most az, hogy te nem vagy hajlandó a f..kadra gumit húzni, mert a saját önző és egoista vágyaidat többre tartod, mint a párod egészségi állapotát, hát, ne haragudj, de szégyen vagy!


Tudod, soha nem kezdenék eleve olyan sráccal, mint te, aki már a védekezésből ügyet csinál!

Én ugyan jobban bízom a gyógyszerben, mint a gumiban, és szerencsésnek mondhatom magam, hogy már az első gyógyszer bevált, és több mint 2 éve semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. A pasim viszont nem kényszerített volna arra, hogy gyógyszert szedjem, neki jó lett volna a gumi is, mert ő az egészségemet tartotta szem előtt, és nem a vágyait!

Tudod, ez azért lényeges különbség!


És, igen, le is írtad, hogy "szerintem elég inaktív lenne vele a szexuális életem" , MERT CSAK MAGADRA TUDSZ GONDOLNI, A MÁSIKRA NEM!! Van, aki ugyanúgy élvezi gumiban a szexuális együttlétet, mint anélkül. És van, aki a párja egészségét többre tartja, mint a saját vágyát, hogy most gumi nélkül legyen!


Látszik, hogy még fiatal vagy, a gondolkodásod simán elárul téged! Egy érett felnőtt férfi nem csinál abból ügyet, hogy most gumival, nélküle, tabival, vagy mivel legyen a védekezés. A lényeg, hogy legyen védekezés és kész!


Párommal több mint 2 éve vagyok együtt, gyógyszerrel védekezünk.

2015. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
77%

"Sajnos a guminál még az önkielégítés is nagyobb örömet nyújt nekem."


Ezzel a kijelentéseddel mindent elárultál magadról!

Bocsi, de te egy igazi egoista, öntelt, bunkó, tapló és érzékelten pasi vagy!

2015. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Nem azt írnám hogy nem szexelnék, hanem elég lenne a heti 1-2 a napi 2 helyett, mivel inkább önkielégítenék, vagy áthelyezném a hangsúlyt a kéz illetve orálra vele kapcsolatosan.


Nekem szenvedés a gumi. Ezért is kezdtünk gyógyszert keresni. Ő ezt megértette. Szó szerint szenvedés, szóval jobban járunk mindketten ha inkább hanyagoljuk a konkrét közösülést, mivel én sem fogok szenvedni, és ő sem fogja magát kevésnek érezni mert hogy nincs orgazmusom sem, és nem is élvezem.


Első gyógyszertől rosszul volt a másodiktól elment a szexuális vágy a többivel nem tudom mi volt a gond. A mostani tabival meg nincs semmi probléma.


Szerintem mindenkinek van valami tabletta ami jó, csupán nem akar próbálkozni megtalálni a megfelelőt. Ez nem önzőség szerintem. Neki lehet nem jó az aktuális gyógyszer, de egy másik igen (mint ami történt), viszont nekem ugyanilyen szempontból nem jó az óvszer.


Mikor eleinte még nem gyógyszerezte magát sokszor volt hogy nem is szexeltünk hanem oráloztunk meg kezeztünk. Döntő többségben.


Aztán mikor elmondtam mi a probléma, vagyis felevenítettem hogy elég ideje vagyunk együtt, akkor gyógyszert keresett.


Inkább te vagy önző hogy ilyen hülyeséget mondasz. Azt gondolod a gyógyszer rossz, de a koton nem és mindenkinek megy csak élvezetből vesz el... jah nálam így is lehet fogalmazni úgy 100%-ban veszi el az élvezetet.

2015. aug. 16. 09:04
 9/50 anonim ***** válasza:
80%

Az összes orvos házaspár ismerősöm gumival védekezik, ez mindent elmond arról, hogy milyen veszélytelen is a gyógyszer.


Mi is azt használjuk - a "gyerekprojekt" időszakát leszámítva - immár 9 éve. Házasságban és egyetértésben.

2015. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
77%

És nem, még véletlenül sincs mindenkinek jó tabletta.


Főleg amikor a tüdőembólia (=halál) és az élvezet között kell választani trombózishajlammal (minden 10. magyar embernek van trombózishajlama).

2015. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!