Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvizsgál a nőgyógyász, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvizsgál a nőgyógyász, ha csak fogamzásgátlót akarok íratni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja voltam nőgyógyásznál, mert egy csomót találtam a mellemben. Megvizsgált, rákszűrést is csinált. Viszont akkor nem írattam ki fogamzásgátlót, most viszont szeretnék. (Korábban nem szedtem még.)

Ha csak a gyógyszer miatt kérnék időpontot, megint megcsinálná ezeket a vizsgálatokat?



2015. okt. 8. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg fog.
2015. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen, bár van ismerősöm akit egyáltalán nem vizsgált meg se vérvétel se semmi, csak felírta a tablettát :)

engem megvizsgált, mint ahogy minden egyes alkalommal is amikor bármilyen problémám volt, vért is vettek.. :)

2015. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Rákszűrést is csinált?
2015. okt. 8. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A normálisa meg fog vizsgálni, sőt, még vért is fognak venni! A vizsgálathoz az is hozzátartozik, hogy kenetet vesz.
2015. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar megvizsgálni, páros lábbal rúgd ki. Ugyanis akkor az életeddel játszik.
2015. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ugyanahhoz a dokihoz mész,és becsületes,akkor meg akar vizsgálni majd újra


ha más orvoshoz mész, és becsületes vagy,elmondod neki, hogy korábban csomó volt a melledben stb,a kórelőzményed és ezután mondod el, hogy fog.gátlót szeretnél.

2015. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rákszűrést nem fog csinálni. Azt évente egyszer szoktak és mivel pár hónapja voltál a TB nem is támogatja. Viszont hüvelyi vizsgálat lehetséges. A vérvétel tuti és lehet endokrinológushoz is küld ha a legnormálisabbak közé tartozik, ha normális csak vérvétel, ha pedig egy trehány f***, akkor csak felírja mindenféle vizsgálat nélkül. Na ilyenkor ki ne merd váltani hanem menj egy normális orvoshoz.
2015. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, megfog :)
2015. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!