Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer és hüvelyi fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer és hüvelyi fogamzásgátló biztonságos?

Figyelt kérdés

Szedek fog. gátlót,de abba szeretném hagyni,mert tartok a későbbi mellékhatásoktól. Eddig is használtunk óvszert is mellette,mert még cask két hónapja szedem.

Ha kilyukadna a gumi, akkor még a hüvelyi készítmény biztonságot nyújt?


2008. szept. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A gumi és a hüvelytabletta együtt teljes biztonságot nyújt.
2008. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De vigyázz, némelyik hüvelytabi reakcióba lép a gumióvszerrel és így együtt többet árt, mint használ. Szerintem vagy az egyiket vagy a másikat használd. Hiszen azért van több fog.gátlási módszer, hogy mindenki eldönthesse melyiket válassza.
2008. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötözködni, de ha félsz a mellékhatásoktól, akkor miért kezdted el szedni? Azzal, hogy két hónapig szeded, aztán meg abbahagyod, csak jól összezavarsz mindent. Nőgyógyászok is a tablettát ajánlják elsősorban. Szerintem a mai készítmények sokkal jobbak, mint a régiek. A gumi, meg a többi készítmény elég drágák. Bírni fogjátok anyagilag? :)
2008. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mostanság olvastam utána, és mindketten egyetemisták lettünk, ritkábban találkozunk,és nem akarom tömni magam ilyesmivel.

Az anyagiakkal szerencsére semmi gond, azt bírni fogjuk:D

2008. szept. 10. 21:09
 5/5 A kérdező kommentje:
mármint a mellékhatásoknak olvastam utána
2008. szept. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!