Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Konkrétan mire jó az ízesített...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan mire jó az ízesített óvszer?

Figyelt kérdés
vannak komolytalan feltevéseim de a konkrét célját nem értem:D segítsetek:D
2010. márc. 16. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem :S


Amúgy tényleg a banános hasonlít legjobban :D

2010. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én se értem, én egyszer használtam mentolosat, és kb olyan érzés volt mintha rendesen kisikáltál volna a puncim egy fogkefével...:D
2010. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
én már kipróbáltam őket de a natur a legjobb viszont a bordázott nem rossz
2010. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hogy mikor megeszed(mert természetesen ez kötelező) jó íze legyen:)
2010. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Furcsa, hogy vannak akik aktív szexuális élet mellett sem ismerik az óvszer funkcióját!A nemi betegségek és az HIV vírus mond valakinek valamit?Merthogy orális aktus közben is ki van téve az ember veszélynek.

Tény, hogy az emberek 80 %-a alakít ki az élete során minimum egyszer alkalmi szexuális kapcsolatot.Ha nem csak attól félnének az emberek, hogy jaj, csak terhes ne legyek/legyen, akkor ez a kérdés fel sem merült volna......

2010. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!