Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan lehet rajonni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet rajonni hogy terhes vagyopk? Meg nem kell menstrualjak, de ugy erzem hogy baj van. De tesztet meg nem csinaltam. Teszten kivul hogy rehet rajonni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Reggeli émelygés, hányás, mellfeszülés, hiperérzékenység szagokra, ízekre. Aztán elkezd nőni a hasad.
2010. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es mitol van hogy ugy erzem hogy ahasamba dobog valami?
2010. márc. 16. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:

ez az eslo jol, hogy mikorvarod hogy megjojjon nem jon meg, ez a legelso jol hogy kesik, aztan feszul a melled, lehet hanyiger undor szedules, de nem feltetlenul, nekem egyik sincsen, eppen egy kicsit feszul a mellem, de ennyi.

ha nagyon parazol azap mikor meg kene jojjon es nem jon, csinalj egy tesztet, ha halvanyan is de poz akor az tuti az, ha nem akkor nem.a teszt alt. nem teved

2010. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, a szvedet erzed, odaig erzik hogy dobog, mert stresszeled magad. ja es meg lehet olyan tuneted is hogy szurkal a mehednel,es megjon erzesedvan, nekem neha most is van. en 10hetes vagyok
2010. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*szivedet, bocsi
2010. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:)
2010. márc. 16. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
szivesen, ha itt az ido akkor tesztelj, es megtudod a vegerdmenyt, addig ugysem tudsz biztosat.
2010. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz aztán ő megmondja biztosra.
2010. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
tudom kivagy....én vagyok az apa
2010. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jo neked :))
2010. márc. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!