Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hónapja van barátom, szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja van barátom, szeretnénk elkezdeni nemi életet is élni. Természetesen egyikünknek sem az első. A kérdésem óvszerrel kapcsolatos lenne. Ezt a védekezési formát választottuk, de tanácstalanok vagyunk. (? )

Figyelt kérdés

Melyik azaz óvszer, ami aránylag pénztárca barát, és megbízható is illetve a fiúnak sem nyomja el annyira az érzéseit?!

Akik ezzel a védekezési módszerrel szexelnek, milyen gumit használtok. A durex annyira nem pénztárca barát szóval azt annyira nem szeretnénk. Tudtok valami jót ajánlani?:P Még annyi lenne a kikötés hogy ne legyen kellemetlen gumi szaga de nem kell feltétlen ízesített színezett vacak.:)


2010. márc. 16. 19:04
 1/4 anonim válasza:

Nekünk a lifestyles jött be. :D

Szerintem sokkal jobb, mint a durex...

A barátom is jobban szereti, meg nekem is sokkal jobb, nem annyira zavaró.

Javaslom, hogy elsőre vegyetek egy 12-es válogatás pakkot, abban van 4 fajta, próbáljátok ki őket. :D

22/L

2010. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
írnál vagy írna valaki nekem többet erről a "12es pakkról"
2010. márc. 16. 20:39
 3/4 anonim válasza:

Ha ez segít: Itt a linkje, itt meglátod milyenek vannak benne, és a dobozát is, hogy könnyebben felismerd, ha ki szeretnétek próbálni.

[link]

Csak azért javasoltam ezt a kiszerelést, mert több féle van benne, és lehet próbálgatni, hogy melyik hogy tetszik. :)

Amikor leálltam a gyógyszerrel 2,5 év után, kicsit nehéz volt átszokni, sokfélét kipróbáltunk. Nekünk ez a márka jött be a legjobban.

Remélem, hogy tudtam segíteni. ;)

2010. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2010. márc. 17. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!