Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet abból valami baj, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból valami baj, hogy a maival együtt vettem be, a kimaradt tablettát, és nem este 8 órakor? A 13. szem már a második hétnek számít? Lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Taisa 3mg/0,03 mg fogamzásgátlót szedek. A gyógyszert mindig pénteken kezdem,és este 8 órakor veszem be. Tegnap a csomag 13.szemét elfelejtettem bevenni. Ma este fél 6kor láttam meg, hogy benne van a csomagban, és ijedtemben bevettem a maival együtt.

A betegtájékoztató azt írja, hogy ha a második héten hagytam ki tablettát, akkor vegyem be amint eszembe jut, és folytassam a többi szemet rendesen, nem szükséges kiegészítő védekezés.

A tabletták egyforma hormontartalmúak, a hét napjai vannak megjelölve, én mindig a péntekkel kezdem és úgy haladok körbe. Október 29-én voltunk együtt a párommal, de nem élvezett el bennem. A gyógyszert október 23-án kezdtem el szedni. Teljesen ideges vagyok, soha nem felejtem fel bevenni


2015. nov. 5. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem nyugi bevetted mindkettot ezentul szedd ugy ahogy eddig legfeljebb hasznaljatok gumit is ha szexeltek
2015. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze védekezünk, csak a 29.e miatt aggódom, akkor voltunk együtt
2015. nov. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!