Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hőhullámok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hőhullámok?

Figyelt kérdés
Symiciát és Mistralt szedtem eddig, de mindkettőnél a legapróbb testmozgástól is kimelegszem, kicsit megizzadok. Nagyon idegesítő és nem tudom mit tehetnék ellene, nem szeretném az elkövetkezendő pár évemet így leélni. 21/L

2015. nov. 9. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Áh, akkor ezért van ilyen kellemes idő a héten!


Viccet félretéve, mennyi ideig szedted őket? Elképzelhető, hogy egy idő után hozzászokik a szervezeted. Szerintem beszélj a háziorvosoddal, ha nem tud tanácsot adni akkor egy nőgyógyásszal.

2015. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először a Symiciát szerintem nagyjából egy évig, de pont emiatt áttértem a Mistralra aminél mintha kicsit jobb lett volna (3 hónapig szedtem) csak aztán maradt még a másikból 3 hónapnyi és nem akartam elpazarolni ezért újra az elsőt kezdtem el szedni és most megint jobban érzem. Ha legközelebb megyek feliratni, szólhatok, hogy mégiscsak megint a Mistral kéne? Azt mondta a nőgyógyász, hogy lehet őket váltogatni, de nem tudom, hogy mennyire tesz jót.
2015. nov. 10. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólhatsz, de inkább meséld el neki ezt hátha tud tanácsot adni.
2015. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, ezért váltottam Mistral-ra. Bár ő azt mondta, hogy szerinte ez nem a fogamzásgátló miatt van, de nekem úgy tűnt, hogy azóta van mindig melegem és logikus is lenne a hormonok miatt. Majd megkérdezem még egyszer, köszönöm a választ :)
2015. nov. 10. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet,az egészséged fontosabb?
2015. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudsz biztonságosabb hormonmentes védekezési opciót?
2015. nov. 10. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza a nőgyógyászhoz aki felírta és kérj tőle vérvizsgálatot. Ha azzal minden rendben van akkor kérheted más típus felírását. Próbálkozni kell, nem mindenkinek jó ugyanaz és ugyanaz az adag. Ezért jó egy vérvétel, mert abból sok minden látható. Beáll majd nyugodj meg de ez nem normális, menj vissza hozzá, hogy lépni tudjatok. Sok sikert és bátorság.
2015. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!