Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este duplán vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júlia69 kérdése:

Tegnap este duplán vettem be a fogamzásgátlóm, ma bevegyem a holnapi gyógyszert, vagy ezt a napot hagyjam ki?

Figyelt kérdés
Gondolom ha beveszem a holnapit, akkor hamarabb jön meg, ami felborítja a rutint, ha meg nem veszem be, kevésbé fog hatékony lenni..

2015. nov. 14. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Be kell venni ma is.
2015. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ugye hamarabb elfogy a tabletta. Tehát akkor egy nappal hamarabb is fogom elkezdeni szedni?
2015. nov. 14. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen kerdések láttán csak félve merem megkérdezni, de mi lenne ha elolvasnád a betegtájékoztatót?
2015. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam, de semmit nem ír. Különösebb bajom nem lesz tőle, de beszéljek az orvosommal. De mivel sürgős az ügy, ide írtam. További gúnyos megjegyzésektől kérem tartózkodjanak.
2015. nov. 14. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, 1 nappal előbb jön meg, és ugyanúgy 7 napos szünetet tarts.
2015. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm szépen!
2015. nov. 14. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz?
2015. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ma nem veszed be, de holnap igen, azzal nagyon összezavarod. Ma is vedd be, szépen folytasd, így egy nappal előrébb csúszik, de legalább nem lesz gond.
2015. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
istenem miért adnak bárkinek fogamzásgátlót a kezébe:D szexet is intelligenciához kéne kötni
2015. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!