Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ugye nincs probléma?

Az a helyzet,hogy mindig 9-kor veszem be a fogamzásgátlóm, de most véletlenül pontosan 7 perccel később sikerült, ugye nincs baj? Ugyanúgy hat, nem vesztette hatását? :/ Lehet,hogy buta kérdés, de nagyon aggódos vagyok, lécci normális válaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátlás, tabletta

2015. nov. 16. 21:11  Privát üzenet  

A válaszok
szaszaa11 nevű felhasználó válasza:

Ez egyáltalán nem gond! Megnyugodhatsz :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. nov. 16. 21:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor 100%? :/

# 2/6Időpont 2015. nov. 16. 21:14 Privát üzenet

Ha 3 órával hamarabb/később veszed be, akkor sincs baj. Ennyire ne aggódd már túl. :'D

19L

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2015. nov. 16. 21:48 Privát üzenet
hát ez tényleg gci buta kérdés:D a tájékoztatóban is benne van, hogy igyekezz a gyogyószer közel AZONOS időpontban bevenni...ergo ha a napszakot betartod, akkor jó vagy. 12 órát késhetsz vele. de látom azt nem sikerült elolvasni..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2015. nov. 17. 17:05 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
bocsi véletlenül írtam h gyogyószert:'DDDDDDD de a te esetedben helytálló

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2015. nov. 17. 17:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

szerintem meg azért van ez az oldal,hogy kérdezzek :)

Ha mindenképp csak minősíteni akarsz azt magadba is megteheted.

# 6/6Időpont 2015. nov. 18. 23:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Corenelle fogamzásgátlóról mi a véleményetek? Hizás, arcbőr (nekem most is pattanásos), vagy valami más probléma?
Escapelle bevétele után 24 óra elteltével sem jelentkezett semmilyen mellékhatás. Ez probléma?
Milyen óvszer lenne jó?
Dienillet szedek, és most vasárnap estefelé kellett volna elkezdenem az új levelet, de elaludtam és csak reggel tudtam bevenni a legelső szemet. Van ennek így valami hatása, vagy...
Ha egy hónapig sem szedtem a fogamzásgátlót, akkor lehet valami probléma?
Milyen óvszert vegyünk? (méret probléma. )

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!