Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS! Szexeltünk a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Szexeltünk a barátommal óvszerrel és amikor kihúzta, az óvszer bennemmaradt. én kiszedtem de folyt ki belőle a kezemre ondó. Meglehet hogy mikor kivettem folyt belém is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:31
 1/4 Andrewka ***** válasza:

Szerintem közel 0 az esélye h terhes legyél végülis a gumi "szája" kívül van rajtad, hacsak nem tágulsz ki annyira hogy lötyög benned az üres gumi is.

Egy esemény utáni tabletta esetleg a biztonság kedvéért?

2010. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kilógott a gumi szája akk 1000% h nemvagy terhes ha nemlógott ki akkor csak 99, én ugytudom h a gumikon van egy oylan anyag ami elpusztitja a spermákat ergo, nem lehetsz terhes, de kivételek/véletlenek vannak az esemény utánni tabletta jó ha nagyon ugy érzed h baj lehet
2010. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem nézted meg a lyukadat, hogy ment-e bele valami?? -.-
2010. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19:39-es: talán mert nincs mikroszkóp-szeme? elnézést.


ilyen már velünk is fordult elő, nagyon beparáztam, de semmi nem lett belőle. sztem is nagyon kicsi az esély, hogy teherbe estél, én még az esemény utáni tablettában sem vagyok biztos, hogy jó ötlet, hiszen nagy valószínűséggel vaklárma, de ha a ciklusodnak azon a részén vagy, amelyikben teherbe eshetsz, akkor vegyél be egyet a biztonság kedvéért. ha pár nappal a menzesz előtt vagy után vagy, akkor sztem nem történt baj. 18/L

2010. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!