Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert a barátom egy évig könyörgöt hogy feküdjek le vele. Lefeküdtem vele ez volt az első alkalom (szüzesség elvesztése ) és először használtunk gumit de nem sokkal utána újból csináltuk de gumi nélkül. És attól félek hogx az előváladékba vol spermium. Amugy a menstruációm eddig se volt rendszeres volt olyan hogy heteket ki hagyott, de most utoljára november 10-dikén volt meg, ami azt jelenti hogymajdnem két honapja. Kérlek segítsetek.

2016. jan. 3. 07:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de már ott gáz van, hogy nem rendszeres a menstruációd
2016. jan. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

esély megvan rá, hogy teherbe estél.

(ha az előváladékban lenne spermium, akkor én minden évben 200 szor teherbeesnék. megszakításos módszerrel csinálom már 15 éve. és a két menet között csak megtörléssel zsepivel). szerintem egy tesztet vehetsz és abból többet tudsz majd, hogy terhes-e vagy.

2016. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyel tesztet. Es egy nogyogyaszato vizsgalat sem artana ha mar szexualis eletet elsz.
2016. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát 18 éves vagyok. N sokára 5 éve lesz hogy megjött először. Hát nem tudom. De csak holnap birok textett venni. Addig meg esz az ideg mert ma se aludtam.
2016. jan. 3. 10:14
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz, ha 2 hónapja nem jön meg. Mondjuk volt egy ismerősöm, aki úgy járt, hogy kiszakadt a gumi, a következő hónap kimaradt, de nem terhesség miatt. Szóval tesztet kell csinálni. Majd írd meg mi lett.
2016. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Oké megirom. Hát tudom hogy nagyon gáz. Most meg nem tudom miért de rosszul is vagyok a hasam is fáj. Nem tudom hogy ez most azért van mert idegekés megirom. Hát tudom hogy nagyon gáz. Most meg nem tudom miért de rosszul is vagyok a hasam is fáj. Nem tudom hogy ez most azért van mert ideges vagyok vagy nem tudom. s vagyok vagy nem tudom.
2016. jan. 3. 10:32
 7/27 anonim ***** válasza:

Latogasd meg a nogyogyaszati szakrendelest jovo7en!

Miota menstrualsz?Hany eves vagy?

Elso par evben lehet rendszertelen.De utanna illene beallnia.

Nezesd meg mindenkepp. Ha baby ha nem akkor is jobb minnel elobb tudni. Mert 12het a hatarido az abortuszra.

2016. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.5 éve van. Hát holnap csinálom a textet
2016. jan. 3. 11:23
 9/27 A kérdező kommentje:
Mondta a barátom hogy megtörölte. Meg előtte felöltöztünk. És hogy nem volt neki előváladék mert szaraz volt.
2016. jan. 3. 14:05
 10/27 anonim ***** válasza:
Megtörlés semmi. Talán akkor esélyes, hogy nem spermás az előváladék, ha pisilni elmegy. Ezt olvastam.
2016. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!