Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett dohányzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett dohányzás? Orvos mondta hogy nemlehet, és nekem kell a tabi, de a cigi is kéne. Mennyire káros így?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17%

ne aggódj, ha nincsen trombózis hajlamod, fiatalabb korban nem kell ettől félned. 35-40 év körül már megnő a trombózis veszélye, ha nincsen hajlamod, akkoris. majd akkor érdemes elgondolkodnod h melyik éri meg jobban. de féltételezem addigra azért lesz egy gyereked, mellette pedig úgyis lekéne szokni.


amúgy a fogamzásgátlók betegtájékoztatójába is az van írva h 35 éves kor felett nem ajánlott a 2 együtt. csak az antidohányosok megtalálták ezt a kérdést, aztán osztják itt az észt, és persze mindegyiknek "van egy ismerőse aki ebbe halt bele":D

2010. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszii =) !
2010. márc. 29. 09:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki fogamzásgátló szedése mellett dohányzik, annak nagyobb esélye van a trombózisra. Kísérletezz csak! :S
2010. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 03-26 11:58-as,

A helyedben kétszer is meggondolnám, hogy ennyire félvállról osszam az ilyen életveszélyes tanácsokat. Képzeld az én betegtájékoztatómban egy szó sincs róla, hogy mindössze 35 éves kortól kéne félni a trombózistól és csak akkor ha hajlamod van rá...

Persze a Kedves kérdező rögtön annaka válaszolónak hitt, aki a neki szimpatikus választ adta. Kérdező, azért én a helyedben megnézném megint a mélyvénás trombózis okozta fekélyt ábrázoló képet. A cigi és a tabi külön-külön is kockázati tényezők. Most lehet, hogy nem veszed komolyan, de ha bekövetkezik a baj, akkor már nem lehet visszacsinálni. Én csak jót akarok, de tudod vagy egy mondás: aki hülye, az haljon meg.

2010. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!