Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Idegroncs lettem, emelett fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegroncs lettem, emelett fáj szex. A fogamzásgátló tabletta lehet az oka?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem szedni tabit egy hónapig idegroncs voltam, állandóan sírtam, és abszolút kikészülve éreztem magamat. A második hónapban egy picit enyhült ez, de az utóbbi időszakban a barátommal sok problémánk lett és most még durvább kiakadasaim vannak. Két héten keresztül minden nap több órát sírtam. Nem tudtam kontrollálni ezt. Ez a harmadik tabis hónap. A barátomra nem tudtam támaszkodni, mert a két hétben 4x ha találkoztunk.

A szex fájt a tabi előtt is kicsit, de mert kb.5 hónapja veszítettem el vele a szüzességem, A férfiassága elég méretes, ezért fájt, de már egyre kevésbé volt fájdalmas, kezdtünk összehangolódni. Aztán jött ez az érzés, hogy mikor bent van es mozog, mintha fel lenne sértve a hüvelyfalam egy oldalon végig. Kitapogattam magamnak hol és ugye ujjal is fáj. Nedvességgel nincs gond, néha tocsogok a nedvemben. A szexet is kívánom, ergo a libidóm is rendben.

Emellett hevesebb szex mellett, ha erősebben és mélyebben meglök akkor az egész alhasamon átnyilaló fájdalmat érzek.

Vajon ezek a tabi miatt lehetnek. Vagy csak a hangulat ingadozás? Vagy az sem?

Dokihoz gimi mellett nehéz eljutnom. Főleg 12.-esként. De megoldom majd, csak egy-két hét múlva tudok csak menni... leghamarabb.

Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

18/L



2016. jan. 9. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ide nődoki/agydoki kéne, vagy nem tudod, mi azaz idegroncs, vagy valami hatalmas problémád van és nem csak egy kis tabi. De ne legyen a suli kifogás, az egészséged előtt.
2016. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Csak az első mondatod olvastam el, biztos hogy a tabletta. Volt ilyen eset a környezetemben, ugyanilyen tüneteket produkált. Aztán váltott másikra és minden helyrejött.
2016. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Konzultálj nődokival. Alacsony hormon tartalmú tabit kellene szedned.
2016. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked nem való a fog. gátló, hagyd abba a szedését. Lehet próbálkozni más fajtával, de általában az összes ugyanolyan mechanizmus alapján működik, tehát egyszer sem biztos, hogy másikkal jobban jársz, azzal viszont egyértelműen jobban jársz, ha abbahagyod.

És nem ártana egy nőgyógyászati vizsgálat, főleg a fertőzések-gyulladások kivizsgálására.

2016. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! :) Azért további véleményeket is szívesen látok!
2016. jan. 9. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, én a helyedben beszedném ezt a levelet, és aztán keresnék más alternatívát a védekezésre, mert ez csak egyre súlyosabb lesz.


Bár, azt nem tartom kizártnak, hogy a barátod hímtagja sértett meg ott belül egy-egy hevesebb alkalommal. Mindenképp nőgyógyászat!

2016. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!