Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ti hány kilot szedtete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hány kilot szedtetek fel a fogamzásgátlo tabi szedése miatt?

Figyelt kérdés
Van aki semennyit? Vékony magas voltam mindig, de félek elkezdeni
2016. jan. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
En semmit sem szedtem fel. Beszeld meg orvosoddal. Ha meg latod h hizol valtsd le.
2016. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 kilót
2016. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15-20 kg-ot, szép lassan az elmúlt tíz évben. Az az évi 2 kg nem is volt egy darabig feltűnő.

A legszebb az egészben, hogy le se megy, ha mozgok, ha éhezek, hánytatom magam, és kiló számra zabálom az illegális fogyasztószereket, akkor se.

2016. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3# 10 év alatt valószínűleg a helytelen életmód alatt szedhettél fel ennyit, nem feltétlenül a tabletta miatt....


2 évig szedtem, és semennyit. Ha elkezded szedni és észreveszed hogy hízol, akkor valószínűleg nem jó a gyógyszer.

2016. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Tabletta miatt ami feljön tömeg az csak víz. Inni kell több vizet, és akkor nem lesz vízvisszatartás se. Ha meg valakinek megnő az étvágya, egyen kevesebbet, vagy mozogjon, de igyekezzen egészségesen megszabadulni a kilóktól.
2016. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én grammra kiszámolt szénhidráton és kalórián vagyok, mégis a fogamzásgátló szedése alatt feljött 10 kiló... szóval erről ennyit, hogy biztos többet esznek az emberek azért van.
2016. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!