Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek nagyon kicsi a pénisze,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagyon kicsi a pénisze, az tud gyermeket nemzeni?

Figyelt kérdés
Egy komoly kérdés. Ismerek egy fiatal embert,aki vagy közel 30-éves,és szeretne gyermeket nemzeni a párjával,csak sajnos az a baj,hogy mivel nagyon kicsi a hímvesszője,vagyis mikró pénisze van,ezért úgy gondolja,hogy neki úgysem fog össze jönni. Ez nem vicc,tényleg van egy ilyen ember társam,és minden komoly,választ várok.

#A legkisebb #is számít?
2016. jan. 13. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, tud.
2016. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként tud ejakulálni és egészségesek a hímivarsejtek, illetve a hölgy sem meddő, akkor minden adott ahhoz, megfoganjon egy gyermek. A kérdés az, hogy a mikropénisz mennyire mikropénisz, tudnak e közösülni stb. Ha nem, akkor mesterséges beültetéssel meg lehet oldani.
2016. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, tud.
2016. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy mesterséges beültetéssel tud. De Én arra vagyok kíváncsi,hogy képes e rá úgy,hogy természetesen. Amint a közösülésről annyit,hogy éppen hogy csak fél centit tud be hatolni a hüvelybe. Azt nem írom meg,hogy kiről is van szó,mert bizalmasan kell mindent kezelnem. Szóval,Én most arra vagyok kíváncsi,hogy olyan maximum 7,5-centissel,tud gyermeket nemzeni,mindenféle mesterséges segítség nélkül. Ez nekem csak azért fontos,mert az akiről írok,azoknál más a hagyomány,a törvény,és sajnos annyira konzervatívok,hogy az ő törvényük,vagyis a családban az a törvény van,hogy nem elfogadható a mesterséges út. Ilyen primitív,hülye konzervatív törvényük van.
2016. jan. 13. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Tud, van egy ismerősöm, akinek 8 cm. És felesége van és gyerekei.
2016. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megtalálják azt a pózt,amivel jó mélyre hatol és tádám sikerülhet :)
2016. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TheCruve ***** válasza:
100%
Igen Tudsz!
2016. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdezd meg a kinaiakat :D
2016. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!