Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány0921 kérdése:

Fogamzásgátló abbahagyása: ugye nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három év után szeretném abbahagyni a jangee fogamzásgátlót. Kérdésem a következő:

A párommal múlt héten kedden voltunk együtt. Még aznap, kedden, majd másnap szerdán bevettem az utolsó két szem tablettát.

Az új adagot ma, csütörtökön (azaz az együttlétünk után kilenc nappal) kellene elkezdenem, azonban már nem szeretném.

Úgy tudom, egy hímivarsejt extrém esetben 7 napig is eléldegélhet a méhben, de gondolom ez nálam már nem aktuális. :)

Mármint: szerintetek ha most, 9 nappal az együttlét után nem veszem be az újabb adag fogamzásgátlót, akkor nem lehetek terhes ugye?

Remélem érthető a kérdés, és tudom, hogy butaság...

Köszönöm!



2016. jan. 14. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz! 👍
2016. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Mivel csak most kezdodik az uj ciklus-Peteeresed esetleg ennek a ciklusnak kb a kozepen lesz.(ha lesz rogton-lehet csak kesobb) Mostantol ovszer. De a 7napja tortent aktustol nem lesz baby nyugi.
2016. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ki van zárva, hogy terhes legyél, másrészt meg ha abbahagyod a gyógyszert, akkor is kell 2-3 hét, amíg kiürül a szervezetedből.
2016. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!