Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy tablettát a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy tablettát a harmadik héten. Sok mindent nem értek az ez utáni teendőkkel kapcsolatban. Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Az egész úgy volt, hogy a barátommal ugye együtt voltunk pénteken és a végén belém is ment. Viszont este a szokásos időben elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót és másnap (szombaton) vettem be reggel 9kor amikor eszembe jutott. Azt írja a tájékoztató ha elfelejtettem bevenni a harmadik héten a filmtablettát akkor a hétnapos szünetben kezdjem el a következő film szedését. Viszont nem értem, hogy akkor utána mikor kezdjem el az az után következő szedését. Mert ugye abban nem volt hét napos szünet. Meg, hogy így most teherbe eshettem?

2016. jan. 16. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, akkor a tájékoztató szerint most ne tarts gyógyszerszünetet, vagyis kezd el egyből a következő levéllel, ami ha elfogy, akkor az után már megtarthatod a szünetet.

Amúgy nem valószínű, hogy teherbe estél, de ugye nem lehetetlen, az esély megvan.

2016. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. jan. 16. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!