Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alkohol befolyásolhatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol befolyásolhatja a fogamzásgátló tabletta hatását?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el szedni és még nem sok tapasztalatom van vele.

Ha mondjuk összeülünk a barátnőkkel, egy két pohár borra vagy mondjuk vodkanarancsra de közben be kell vennem a gyógyszerem mert idő van, az alkohol befolyásolhat valamit?


(Nem a hányásig iszom magam féle ivászatra gondolok.)


21L



2016. jan. 26. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányás, hasmenés a veszélyes. Lehetőleg vedd be a bogyót, mielőtt iszol kb. fél órával, hogy rendesen fel tudjon szívódni. A leírtak szerint várjátok addig, amíg nem kezd el védeni (ha most kezdted el szedni kb. 1 hét)
2016. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már a második levéllel szedem. :) Nem túl gyakran iszom alkoholt, most merült fel bennem a kérdés de a tájékoztatón nincs erre való utalás.

Köszönöm a választ!

2016. jan. 26. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ivás közben vedd be picit lehet csalni az idővel hogy vagy előtte vagy utána

(ha elfelejtenéd is 12 órán belül semmi gond nem lenne azon belül egyszer egyszer el lehet tolni)

2016. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én többször is vettem be tablettát ivás közben (vagyis tudod, buli közben) és azért több lemegy ilyenkor 2 deci bornál. Eddig nem volt probléma belőle és nem is tudok róla, hogy befolyásolná. Hányás, hasmenés, antibiotikum okoz gondot, azokra kell odafigyelni.


Szóval nyugodtan beszedheted a szokott időben a tablettát, még ha iszol akkor is, felesleges itt tologatni +/- fél órát. :)

2016. jan. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Hányás, hasmenés, antibiotikum-ról van szó a tájékoztatóján is, de alkoholról nem. Gondolom feltüntetnék ha lényegesen bezavarna. Azért majd nem borral veszem be, de inkább nem tologatom a megszokott időt. :)
2016. jan. 27. 09:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz inkább egy délutáni időpontot a bevételhez, így ha esetlegesen túl jól sikerülne a buli, akkor is van esélye felszívódni. Meg ha nagyobb társaságban van, nem a többiek előtt kell bevenned. Persze nyilván nem szabad így se elhanyagolni utána a kiegészítő védekezést.
2016. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 éve szedem (váltottam is közben), voltak olyan élethelyzetek, hogy este megittunk 1-2pohár bort, bevettem a gyógyszert utána/előtte. Nem változtat rajta semmit.

A hányás, hasmenés, antibiotikum és bizonyos gyógynövények a problémások!

2016. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen gyógynövények, pl?
2016. jan. 27. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Orbáncfű, cickafark, amit tutira tudok, de a gyógyteákra rá szokták írni (elég pici, eldugott helyre).
2016. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!