Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van meg valaki, aki Postinor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beyance kérdése:

Van meg valaki, aki Postinor normalis beszedese utan is terhes maradt? En igy jartam.

Figyelt kérdés
Az en esetem: egyik nap tortent az aktus (kisse balesetes), masnap reggel be is vettem az elso tablettat, aztan a masodikat is ra 12 orara.2-3 het mulva lepett meg a ket voros csikocska. Szoval csak azt akarom tudni, h volt olyan esete barkinek is, h beteg babaja lett a Postinortol?Amugy az orvosom mindent rendjen lat, jol van a baba idaig...mar a kilencedik honapban vagyok, lassacskan keszulodunk az uj csaladtag erkezesere. :)

2016. febr. 3. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, előtte kellett volna okosnak lenni...

Beteg gyerek tud születni minden külső tényező nélkül is

Pár éve pl Orosházán volt egy olyan, hogy az anyuka rednesen hanyagolta a trhesség alatti szüréseket, balfék volt a doki. És a szüléskor derült ki, hogy van baj, nem kevés

Azért ez meglepő, hogy esemény utáni tabletta hatástalansága után még is megtartottad?!

ismerősöm van, aki nem tarvezett gyeket szült. És nem kívánom senkinek. Minden veszekedéskor a fejéhez vágja, hogy nem is akatrtunk

Pedig a gyerek mit sem tehet sem a felelőtlen szexről, sem a művi megszakítás elmaradásáról :(((((

2016. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igy van, a gyerek nem hibas semmiert sem...ezert meg sem fordult a fejunkben, h elvetessuk. Egy eletrol van szo. Barmi lesz, szeretettel fogadjuk mikor megjon :) En csak azt akartam tudni, szult-e mar barki is gyereket, habar esemeny utanit vett be es hogy van a babaja. Tovabbra is varom a valaszokat. :)
2016. febr. 4. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!