Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta 💊...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta 💊 bevétele után terhes lehetek?

Figyelt kérdés
28dikán le feküdtem a barátommal nem terveztük csak el vitt a vágy sajnos. Most vesztettem el a szüzességemet is. 21 éves vagyok és tanulok még emiatt nagyon meg ilyedtem. 27dikén lett vége a menstruációmnak és nem bennem élvezett el de tudom hogy az elováladékban lehet spermium. 29dikén max 25 órával utána be vettem egy 72 órás tabit 4dikén óta ilyen barnás folyásom van már majdnem fekete. Menstruációm kb 20dikán jonne meg megint. Szerintetek terhes lehetek?

2016. febr. 5. 11:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy a vallásod szerint nem kéne csinálnod a sperma nem tudja és ugyanúgy teszi a dolgát, ha szexelsz de nem kéne akkor már ha lúd, legyen kövér, szegjetek meg mégtöbb szabályt és védekezzetek is.
2016. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!