Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hanyadik szem után szexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hanyadik szem után szexeltetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azoktól a lányoktol kérdezném akik olyan fogamzásgátlót szednek amely szerint ha a mensi első napján veszitek be a tabit védettek is vagytok. Aki ilyet szed az hány nap/szem után szeretkezett a párjával óvszer vagy bármilyen mas kiegészítő eszköz nelkul?

Elsőre el is ment mar bennetek?


En most szedem hat napja es számomra elég hihetetlen hogy mar teljesen védett vagyok illetve mindenhonnan azt hallottam,hogy 1 hónapot érdemes legalább kivárni. Ti mit gondoltok?

En hiszek a betegtájékoztatoban csak megis tartok egy picit ettől ezért is érdekelne mások tapasztalata.


2016. febr. 24. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom is megerősítette a betegtájékoztatót, szóval azt, hogy ha az első napon kezdem szedni, akkor onnantól védett is vagyok. Így két megbízható forrásom volt. Mi úgy csináltuk, hogy amíg véreztem, addig nem szexeltünk egyáltalán (amúgy sem szoktunk olyankor, pláne nem fogjuk akkor elkezdeni, amikor már az óvszert is elhagytuk :D), szóval kivártuk, amíg elmúlik a vérzésem (kb. 6-7 nap), és utána kezdtünk el szexelni, óvszer nélkül, úgy, hogy a párom simán belém élvezett. Ez három éve volt, most tartok épp néhány hónapos szünetet a tablettaszedésben, de egyébként nem volt semmi gond belőle, sosem lettem terhes a gyógyszer mellett.
2016. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8. naptól kezdve
2016. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második levéltől kezdve.
2016. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7.napon szeretkeztünk óvszer nélkül. :)
2016. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!