Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabi ellenére terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabi ellenére terhes lehetek? Vagy ezek a tabletta mellékhatásai?

Figyelt kérdés
beszedtem a baleset után a 72-órás tablettát, ma pont 1 hete történt, most hirtelen szédülök, hányingerem van és borzasztóan álmos vagyok hirtelen. Az elöbb barna folyásom is volt. Ezek lehetnek a tablettátok vagy mégis terhes vagyok? Terhességitesztet úgy tudom csak kb. 2 hét után lehet csinálni. Remélem tudtok segíteni (azt hogy hülye voltam én is tudom azt nem kell nekem elmondani...)
2010. ápr. 2. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak a tabletta rendkívüli hormontartalma miatt van.
2010. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás ellenére lehetsz terhes, de nálad most nem ez áll fent. Ezek csupán a tabi mellékhatásai, ha szerencséd van rövid ideig fog tartani ha nincs akár fél évig is bezavarhat a hormoháztartásodba..Hülye nem vagy,a fő hogy volt eszed 72 órásat bevenni, de látod mennyire megzavar ezért legközelebb kényelmesebb odafigyelni :)
2010. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kadvás Lúdmillá!

Há röfögtátni ván ászed, akkó jó vón ha a p.csááádrá is tunná vígyázni. Nem kő még 15 évásen órrbá-szájbá hatossával bringába űni, oszt ákkó nem kéne ággódni.


Étem Lúdmillá?

2010. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
máskor védekezzetek. amugy kicsi az esélye, h terhes legyél.
2010. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
48%
Most biztos lesz valami okostojás, aki beírja, hogy terhes vagy, pedig valójában ennek nagyon kicsi az esélye. Egy ilyen bogyónak olyan magas a hormontartalma, hogy persze, hogy rosszul leszel tőle. Már arra is azt írják, hogy terhes lehetsz, hogy a lány "micsodájához" hozzáért a fiú alsónadrágja, merthát kéremszépen a kis hímivarsejtek átférek ám a szövetek között. Ugyan már! Volt egy lány, akivel valami pitiáner dolog miatt beszedettek egy ilyen hormonbombát, és cisztája lett... És persze, keringenek ilyen történetek, hogy "a barátnőm barátnője terhes maradt így is", de ennek egyszerűen annyira kicsi az esélye... Mondom, biztos lesz, aki beírja, hogy de igenis lehetsz, sőt biztos, hogy az vagy, mert az emberek élvezik, hogy ijesztgethetnek másokat. Nálam valami kedves válaszoló rögtön csontrákot diagnosztizált a napokban, holott semmi tünetet nem produkálok az ínygyulladáson kívűl :D Egyszóval nyugodj meg, nem vagy terhes. Ha stresszelsz, azzal sokkal komolyabb bajokat is okozhatsz magadnak.
2010. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó nincs igazad!

Nekem is kellett már ilyet bevennem és rá volt írva, hogy 84%os a hatékonysága. Szerintem az nem olyan egetverően biztos és sok, főleg ahhoz képest amennyi hormont tartalmaz.

De szerintem sem vagy terhes, nekem is egy héttel utána lett mellékhatása, mondjuk nekem az, hogy vérezgettem 3 napig kb.

2010. ápr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon segitettetek! Azt hogy nem 100% biztos és van egy kis esélye hogy terhes vagyok azt tudom, azért féltem, mert azt olvastam hogy ezek a tünetek a terhesség jelei is lehetnek és eddig semmi mellékhatást nem vettem észre a tablettátol. De miután olvastam a válaszokat, a rosszullétem csökkent ;). Azért majd egy tesztet csinálok jövö héten. Mindenesetre köszönöm a segitséget!
2010. ápr. 3. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell itt veszekedni, az a lényeg, h ez a lehető legjobb módszere a megelőzésnek, ha elszakad a gumi, vagy felelőtlenek voltak a fiatalok. de máskor ne ezt a " módszert " alkalmazd, mert ez csak sürgősségi esetekre ajánlott. én is vettem már be ilyet, és utána meg is jött minden. az orvos azt mondta, h ha bevettem, és meg is jött, akkor nem vok terhes. ugyh te is nyugodj meg.
2010. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
A fogamlásgátlot 1 évig kell szedni hogy hason.DE attól is füg ,hogy hány éves vagy és ,hogy miléyen fogamlásgátlot szedsz.
2010. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

egy hülye kérdésem van még: hirtelen a hasamon vannak terhességi csíkok, az lehet a tablettátol?

Azt olvastam hogy akkor is lehet ha az ember hízik, de én az utóbbi 2-3 héten fogytam pár kilót. Ez is jöhet a hormonoktól?

2010. ápr. 3. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!