Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért akar sok lány fiatalon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok lány fiatalon, első kapcsolatnál, szüzesség elvesztése előtt fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

4 lány ismerősöm is (15-16-17 éves korban) ahogy először lett pasijuk és realizálódott bennük, hogy a párkapcsolatokban van szex, első dolguk volt felíratni gyógyszert, pedig még a pasijuk max kézzel/szájjal elégítette ki őket.

Nekem ez azért fura, mert én most kezdek el először gyógyszert szedni, és 4 éve vesztettem el a szüzességemet. Akkor mindig óvszerben gondolkodtam.

Hol látják ezt az ilyen fiatal lányok, hogy gyógyszert kell felíratniuk úgy, hogy azt sem tudják, milyen érzés az, amikor bennük van egy pénisz, ráadásul nem tudhatják, hogy elsőre egy tartós kapcsolatot találtak.

Tudom, hogy jobb ez, mintha nem védekeznének, de most nem ez volt a kérdés. :)


2016. márc. 16. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátom közölte velem, hogy ő csak óvszer nélkül hajlandó szexelni. Ma már biztos kiadnám egy ilyen ember útját, de akkor még nem tudtam kiállni magamért. Ma már szörnyen kínosnak érzem ezt, ha visszagondolok rá.
2016. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tinikben nagyon erős a megfelelési kényszer. Márpedig manapság a csapból is az folyik, hogy a gumi szar, kényelmetlen, a fiúknak csak úgy élvezhető, a nőknek meg csak úgy tökéletes a szex, ha nincs óvszer.

Mire elkezdenek szexuális életet élni, már eljutnak oda, hogy még ki sem próbálták, már utálják a gumit.

Én sem tartom helyesnek egyébként, bár még mindig inkább ez, mint a "véletlen" terhesség. Nekem anno 15 évesen teljesen alap volt (és a nálam idősebb páromnak is), hogy óvszerrel védekezünk.

2016. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jézusom első, sajnálom! Nekem is volt hasonló barátom, csak ő nem így közölte velem.
2016. márc. 16. 18:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert divat tiniribinek lenni. Menő ha dugsz, vagyis téged dugnak, és menő ha gyógyszert szed valaki. Szerintük....


Nem tudom. 25 vagyok. 17 évesen osztálytársam fennhangon mondta hogy juttassák eszébe hogy be kell venni a gyógyszert. Ez szerintem extra gáz. Én soha nem beszélnék ilyenről. Nem szedek /soha nem is szedtem tablettát, de soha nem mondtam ilyesmit ismerősöknek hogy "elegendő gumit hoztunk".


A nemi élet két emberre tartozik. Gáz a másik képébe nyomni privát dolgokat.

2016. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Én még ugyan szűz vagyok és nem is tudom mikor szánom magam végre rá a szexre, de gondoltam rá hogy az első előtt kéne gyógyszer, mert rettentő paranoiás vagyok és magában csak a gumiban nem bízok. De valószínűleg nem lesz merszem elmenni, meg nem is a legegészségesebb dolog..mondjuk folyamatos idegbajban és félelemben élni se az. Amúgy szerintem is magánügy...18l
2016. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5.: Nézz meg pár videót a felhúzásról és inkább te húzd fel a gumit, lehet a srác nem tudja jól és akkor félhetsz hogy kiszakad, de hátha magadban bízol. :)
2016. márc. 16. 18:16
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
ha egy pasi ilyet kérne nyomban kiadnám az útját. butaság gyógyszert szedni főleg az ilyen fiatal lányoknak akik még azt se tudják mi fán terem a szex. én is gondolkoztam rajta régebben de inkább amiatt hogy véletlen se essek teherbe, a barátom is szűz volt. végülis az óvszernél maradtunk és semmi baj nem volt vele tehát jól döntöttem. lehet egy napon a gyógyszert is kipróbálom, ezt még nem döntöttem el...
2016. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Benne jobban bízom, de mi van ha gyári hibás?
2016. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az előfordulhat, de nem túl gyakori. De ha szedni szeretnél gyógyszert szedj, csak nem értettem sokan miért csinálják, de ez pl egy jó indok. :)

Én most kezdem el szedni, de 16 évesen amikor az első kapcsolatom volt nem akartam egyáltalán.

2016. márc. 16. 18:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez az amit a nagyok csinálnak és így már ők is nagylányosnak érzik magukat. Sok ilyen osztálytársam volt. De sokan csak a pattanásokra szedték... Csak nézz végig a mostani 13-16 éveseken, egy tonna vakolat az arcon, majdnem hasig kivágott póló, magassarkú cipő. Mert azt látják, hogy az idősebb lányok ezt csinálják, és ők sem akarnak kimaradni a buliból, mert ugyebár az nagyon gáz, hogy 16 évesen még szűz vagy.

De a srácok ugyanúgy hibásak, mert nőt a péniszük még nem is látott, de már utálják a gumit, szóval, vagy gumi nélkül vagy sehogy, a lányok meg nem akarnak 16 éves szüzek maradni, szóval mennek tablettázni...

2016. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!