Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar lefeküdni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

9 hónapja ismertem meg Őt (24/F). Az első 2-3 hónap csodálatos volt, nagyon jól megvoltunk, de addig soha nem jutottunk el, hogy lefeküdjünk. Én még szűz vagyok, ő már régóta nem. Nálam ez a szüzesség dolog egyszerűen... nagy dolog, korábban nem alakult úgy az életem, hogy bármelyik kapcsolatomat is elég komolynak gondoltam volna arra, hogy lefeküdjek bármelyik barátommal). Emellett 2-3 évig beteg voltam, ami miatt nem is vágytam rá (komoly evészavaraim voltak). Szóval amikor megismertem őt, nem kellett sok idő és nagyon beleszerettem, eldöntöttem, hogy vele szeretném elveszteni a szüzességem. Csakhogy egy idő után elkezdtünk eltávolodni egymástól. Ő nagyon elfoglalt lett, én pedig nem az a típus vagyok, aki bizonygatja a szerelmét, soha nem akartam megalázni magam mások előtt, így hagytam, hogy kilépjen az életemből, és soha nem írtam neki, nem kerestem, nem is kérdetem hova tűnt. Nagyjából egy hónapja csak úgy spontán, újra felvette velem a kapcsolatot (éjszaka, valószínűleg ihatott, amúgy sem veti meg az alkoholt). Találkoztunk, és azt mondta, hogy most nem akar olyan szerepet rám osztani az életében, amit nem érdemlek meg, de törődik velem, mert csodálatos lány vagyok. Azt mondta, nem tud elfelejteni, de velem lenni sem tud, arról pedig szó se lehet, hogy lefeküdjünk, mert én nem azt érdemelném, hogy így veszítsem el, hiszen nem tudja, hogy mi lesz a dologból, de nem akar kapcsolatot. Amúgy szexen kívül igazából minden volt már köztünk. Nem értem, és magamat sem, mert bármilyen erősen is próbálom nem tudok elszakadni tőle és attól az elképzeléstől, hogy Ő kell, hogy az első férfi legyen az életemben, mert nagyon szeretem, és nekem csak ez számít. Ha elmegy, hát elmegy. Azóta randiztam másokkal, de bűntudatom volt mindig, nem akarom, hogy más megérintsen vagy becézzen, csak Rá vágyok.

21/L



2015. máj. 15. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést... NEXT!
2015. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem akar veled lefeküdni, mert neked ez nagy dolog, ő meg lexarja, és nem akarja azt a felelősséget, hogy megdug és utána te még szerelmesebb leszel belé, neki ez teher lesz és mondjuk már nem akar járni veled, nem akarja, hogy utána egy életre kiábrándulj a fiúkból és ez az ő lelki terhe legyen.


Tudja, hogy neked SOKKAL többet jelentene ez az esemény mint neki.


Fél a felelősségtől, meg az elköteleződéstől. Azt felejtsd el, hogy ő lesz a férjed.

2015. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme továbbá. Ismerkedj meg mással!
2015. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
82%
döntsd el hogy akarsz e egyéjszakást, vagy lemondasz róla, mert több biztos nem lesz ezt egyértelműen megmondta és nem fog megváltozni a váleménye csak mert dugtok
2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, jobbat nem tudok tanácsolni
2015. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Van egy barátom, ő is nagyon hasonlóan van a barátnőjevel mint ti. (egy pillanatta azt hittem ti vagytok azok, csak kicsit más a kor :) )Ő is azt mondja hogy azért nem akar meg lefeküdni vele, mert bizonytalan, bizonytalan az érzeseiben, es a jövőjükben. Azt mondja hogy a lány hosszú távra tervez, ő viszont nem akar tervezni, lesz ami lesz. Kerdeztem minek van vele, azt mondta mert rendes lány, nem akarja megbántani, ráadádul nem tudja talál e megegy ilyet... Szerintem nem szep dolog amit csinál. Persze lehet nekem mást mond, mert nemreg meg mi is elég jóban voltunk... :)


Szóval ne éld magad nagyon bele a dologba. Lehet ez a fiú is ugyanígy van ezzel, hogy bizonytalan. Mátpedig ha valaki ilyen sokáig bizonytalan, akkor azt már a fene megette, akkor már kicsi az eselye hogy egyszer valóban szeretni fog :(

2015. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!