Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jelenleg a Triregol nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg a Triregol nevű fogamzásgátlót szedem és vannak vele problémáim. Amióta szedem nagyon nagy hangulatingadozásaim vannak fáj sokszor a hasam és elég sokat híztam tőle. Hormonmentes?

Figyelt kérdés
Szeretnèk váltani ès arra gondoltam hormon menteset vennèk. Vèlemènyek? Megbízható? Jó?

2016. márc. 22. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kísérletezz semmilyennel...

Én nem Triregolt szedtem, hanem mást, de ugyanezeket tapasztaltam, libidóm semmi nem volt tőle.

Ott megfogadtam, soha többet semmilyen fogamzásgátló (mármint tabletta.)

Máshogy is lehet védekezni, anélkül, hogy ismeretlen mellékhatásoknak tedd ki a szervezeted.

2016. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te mit tanácsolsz?
2016. márc. 22. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon régen,kb 6 éve szedtem ezt...

Soha többet...

A fejem fájt tőle,hangulat ingadozás és nulla szexuális étvágy...


Visszamentem a nőgyógyászhoz és megbeszéltem vele.

Kaptam másik tabit és elmúltak a tüneteim...


Neked is azt tudom tanácsolni,hogy menj vissza a dokihoz,beszéljétek meg.

2016. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) de ha felír megint egy hormonosat a hízásom nem fog ugyanúgy folytatódni?
2016. márc. 22. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Hormonmentes fogamzásgátló tabletta nincs, az hüvelytabletta, ami nagyon rossz indexű.


Menj vissza a dokihoz és kérj másikat. Vérvétel, hormonsor legyen, mert azzal jobban tud választani a doki. Kérj egy TSH-hormont is, pajzsmirigy alulműködéstől lehet szépen hízni, nagyon alattomos, nekem is van, a fogamzásgátlótól lett. Beállították, váltottam a Nuvaringre és helyrejöttem.

2016. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos rá valaki, akkor mindegyiktől ilyen tünetei voltak. Sokat kipróbáltam én is, mindegyiktől hangulatingadozásaim, depresszióm, 0 libidóm volt, sőt, volt amitől 2-3 hétig véreztem is. Azóta én is hormonmentesre váltottam, nem éri meg kitenni magunkat ennyi kockázatnak.
2018. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!