Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek normális ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicol90 kérdése:

Szerintetek normális ha gyógyszer mellett 2 napig van vérzésem és akkor is nagyon sok?

Figyelt kérdés

Lindynette 20-at szedek és kedden kell majd elkezdenem a 3. levelet,de amikor a 7 napos szünethez érek akkor már a második napon megjön és csak 2 napig tart és akkor meg annyi van,hogy naponta elfogy 1 doboz 16 db-os szuper tampon!A 3.naptól kezdve meg semmi sincs!Amikor nem szedtem a tabit akkor meg 4-5 napig volt meg és közepes volt a mennyisége viszont 3 napig nagyon görcsöltem amit a tabletta elmulasztott!

A gyógyszerrel megvagyok elégedve,de nem tudom most mi legyen ezek után!Szerintetek ez elmúlhat még és lehet rendes mennyiségű a vérzésem vagy más gyógyszere kell majd váltanom valószínűleg?


2010. máj. 9. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olvasd el a betegtájékozatót. Egy nagyon gyakori mellékhatás hogy lerövidül a menzesz ideje. És normális mennyiségű vérzésed van csak kevesebb idő alatt kell kijönnie. Ennyi. Tényleg senkinek nem jut eszébe elvolasni azt a darab papírt vagy én vagyok ilyen hülye hogy az én tájékozatómon szinte az összes válasz ott van amit kérdeznek itt, és másokén nem?
2010. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem menstruáció,ami tabi mellett van,hanem megvonásos vérzés.Soha nem lesz olyan mennyiségű és annyira fájdalmas sem,mint a rendes menstruáció.Amit leírtál teljesen normális,nincs baj a tablettával ebben a szempontból és ha megfigyeled ezekután mindig ugyanazon a napon fog megjönni és ugyanannyi ideig tart majd.
2010. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért azt ne mondjátok már, hogy egy nap alatt 16 db super tampon normális....

Ha a harmadik levél után is ez lesz, szerintem menj vissza az orvosodhoz. Majd ő megmondja, hogy normális-e vagy sem. Ha normális, akkor legalább megnyugszol.

2010. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!