Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciki nokent sikositot venni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki nokent sikositot venni? A partnerem azt mondta kiprobalhatjuk azzal de nekem kell venni ha akarom ugy. Ugy gondolom ez a ferfi dolga lenne es nokent ez ciki.

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki...én is vettem már :) 19/L
2016. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Csak besétálok a dm-be és ugyan olyan természetességel vásárolom meg, mint bármi mást...Sosem néztek még rám furán miatta...28/L
2016. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de szerintem ha egy bevásárlóközpontban vagy egy drogériában lehet kapni akkor nem ciki, mink már vagy 30 dobozzal elhasználtunk, igaz mi csak análhoz.
2016. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem ciki. Nem értem, miért csak a férfi dolga lenne :D
2016. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem ciki ha a srác vesz egy adag zselét és azt gondolja közben,hogy "remélem nem gondolják,hogy meleg vagyok" !?
2016. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolod a tescoban vagy a sparban a pénztáros a te síkosítóddal fog foglalkozni ? Beüti a gépbe mint egy babkonzervet.

Inkább a partnered gáz ha neked kellemetlen és nem intézi le helyetted.

2016. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1; nem ciki

2; a barátod miért gondolja, h neki az lenne?

2b; vagy neki jó így is,nem foglalkozik vele, hogy neked milyen, s úgy van vele, hogy ha neked.valami gondod van akkor old meg, egyéleszrja?

2016. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat


#7 Neki jo igy is, de foglalkozik vele hogy nekem milyen. Mondta hogy kiprobalhatjuk azzal ha szeretnem csak vegyem meg.

2016. máj. 4. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A drogériák pont tele vannak olyan termékekekkel, amiket az emberek a szexhez használnak együtt, vagy egyedül. Mivel naponta kerül a futószalagra az intim mosakodótól a terhességi teszten keresztül a vibrátorig minden (DM-ben pl. azt is lehet kapni), a pénztárosok már teljes mértékben immunisak mások szexuális életére.

Semmi ciki nincs benne.

2016. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!