Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az igaz hogy ha valaki tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy ha valaki tini kortól fogamzásgátlót szed akkor akár később mikor felnőtt lesz és akarna gyereket akk már nem lehet? Hallottam h valaki így járt ezért kérdezem, és elvileg ezért nem lehet már mert sok gyógyszert szedett!?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
"Nikelodeon nevű felhasználó kérdése:" VÉGEM :DDDDDD Mi jön a Minimax nevű felhasználó? :DDDD
2016. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod, abszolút lehetetlen olyan kísérletet végezni, hogy egy adott személynek hogyan alakul az élete, ha SZED hormonális fogamzásgátlót és hogy alakul, ha NEM SZED. Innentől kezdve minden, amit a tablettának tulajdonítanak, puszta feltételezés.


(Egyébként 16 éves koromtól szedtem - nem éppen alacsony hormontartalmú - fogamzásgátlót és eddig négyszer estem teherbe.)

2016. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-3 évente illik egy 2-3 hónapos szünetet tartani a fogamzásgátlóval, és akkor nem lesz baj. Ha valaki 15 éves korától 10 éven keresztül megszakítás nélkül szedi a gyógyszert, az ne csodálkozzon, hogy a szervezete nehezen tér magához utána..
2016. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet 100%ra tudni mert van aki sose szedett semmit és mégse esik teherbe. Van aki a tabletta rendes szedése mellett mégis terhes lesz. Ez adottság kérdése és hormonrendszer függvénye. Van akinek simán magához tér, van akinek nem.

A nővérem 12évig szedte megszakítás nélkül (ebből 4év diane volt) és kb fél év kellett.

Anyukám a bátyám előtt nem szedett semmit, mégis 2 évbe telt, gyógyszerrel sikerült. Utána szedte a fogamzásgátlót, abbahagyta és elsőre sikerült a nővérem. Én egy kihagyott szem eredménye vagyok. :))

2016. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nő szervezete más. Én meg olyan esetről hallottam, amikor valakinek korai petefészek-kimerülés miatt nem lehetett gyermeke, és azon siránkozott, hogy bárcsak szedett volna fogamzásgátlót korábban, mert akkor nem használódtak volna el a petesejtjei.
2016. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En szedtem 12 evig fogamzasgatlot...nem tartottam szunetet ,mert az orvosok azt mondtak: nem kell. Abbahagytam,megjott -pontosan ,minden ok volt-egy ev gyogyszermentesseg utan elkezdtunk probalkozni..elsore terhes lettem.( nem a gyogyszeren mulott ,hogy mehenkivuli).Mutet utan viszont kaptam ciklusbeallito gyogyszert mert hosszunak iteltek a 8-9napos mensim..na az viszont ugy bekavart ,hogy most tobb mint felev utan allt csak vissza a peteeresem.. szoval elore sajnos ezt nem tudhatja az ember,hogy hogy fog a szervezrte reagalni egy adott gyogyszerre.
2016. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os ilyenről én is hallottam, Anyukámnak két barátnője is járt így! A második babáról ezért kellett lemondaniuk, hogy nem lehet.
2016. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!