Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segít valamit ha a gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít valamit ha a gumi használata mellett megszakítással szeretkezunk a barátommal? Elég biztonságos ez?

Figyelt kérdés
már majdnem 2 hónapja élunk nemi életet a barátommal,elég gyakran szeretkezunk.Nagyon odafigyel mindenre,es amellett hogy a gumit is használunk meg is szakitjuk.Viszont minden menzeszem elott ketelkedek egy kicsit(most is kesik egy napot)van rá okom? ilyen modszerek mellett is becsuszhatnak hibák? elore is koszi a válaszokat :)
2010. ápr. 8. 12:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
de veletek van. olyan nincsen h nektek folyton lecsúszik a gumi...vagy szexelni nem tudtok, vagy más méret kell. ez van. fogadd el. valamint kérdezz meg másokat h náluk mennyire gyakori h lecsúszik a gumi...de olyanokat akik tudnak szexelni, és jó a méret is, ne 12 éves csitrik között érdeklődj...
2010. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
te mekkora 1 bunkó vagy! ne már te döntsd el, h mit tudok, és mit nem! nem azt mondtam, h folyton csúszkál a gumi, de ha nem veszi ki, mielőtt elélvez, vagy mikor elélvez, utána lecsuszhat!!
2010. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

hülyeségeket beszélsz. miután elélvezett a férfi, abban a minutumban nem áll vissza a pénisze az eredeti állapotára. lassan elkezd összemenni, ezért ha elélvezés után húzza ki, még nem fog lecsúszni róla a gumi, ha jó a méret.

lehet h bunkó vagyok, de te meg baromi tudatlan és baromi okosnak hiszed magad.

2010. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
mi van? én vok a tudatlan? na, ne mondd.. :)) ezen most jót röhögtem. a felvilágositóórákon is elmondják, h elélvezés után ki kell venni, sőt lefogni a végét, h ne jöjjön ki a sperma.
2010. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ne veszekedjetek már! No.

Kérdezőnek: rakj fel spermaölő kúpot és akkor nem kell félned gumival! És nyugodtan a gumiba élvezhet. Én évekig így védekeztem és nem lettem terhes!! Nyugi.

26/L

2010. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
száljatok már le a barátnőmről gy.k.r.k
2010. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

szerintem az illető magával beszélgetett. ha mégsem, akkor :

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

2010. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
na és?? mások is off-olnak, vki belémkötött, nem hagyom magam csak ugy.
2010. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

na most mondtad el a lényeget, kedves tudatlan válaszoló: "elélvezés után ki kell venni"

látod??? elélvezés UTÁN!!!!! én nem előtte, mint ahogyan te írtad....na? leesett már? ki a tudatlan?

és légyszi olvasd vissza h én mit írtam. azt, h elélvezés UTÁN vegyétek ki...remélem összeáll már benned végre a kép, és a végén magadon fogsz mosolyogni, h összevissza beszélsz, de még mindig okosnak hiszed magad...na ez az ami vicces

2010. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
nem vok tudatlan, nem értem, h ezt mire alapozod. elkezdődik, vagy vmi, akkor ki kell venni. csak nehogy neked 1 x becsusszon 1 nem kivánt terhesség, tod? az nagyon sz.r tud lenni. ne okoskodj, mert veled is bármikor megtörténhet. ugy gondoltam azt az " elélvezés után " t, h nem hagyja a pasi még fél óráig bent a farkát, hanem lassan, LEFOGVA A VÉGÉT, kiveszi. vágod? de ha sokkal utána veszi ki, az nem jó, mert lecsuszhat a gumi!!!!!
2010. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!