Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem sikerül teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül teljesen felhelyezni az óvszert?

Figyelt kérdés
Háromnegyed részig teljesen felgördül,addig semmi gond. Viszont a végén 1-2 centi kimarad, mert a legvége nem marad ott, "visszaugrik".. mitől lehet ez? Segítenétek?

2016. máj. 6. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelo a meret amit vettel? A kormeret.
2016. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki több óvszert, valószínüleg kicsi amit vettél, vagy nem tudom
2016. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
54 mm.. jónak kéne lenni,nem tudom mi lehet a baj
2016. máj. 6. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem ugrik vissza, hisz a végén ott van a gumisabb erősebb része. Próbáld meg kiverni gumiban és látni fogod, hogy visszaugrik-e.
2016. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy túl nagy az óvszer, nem feszül rajtad egyáltalán, ezért nem marad a végén.
2016. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Felül feszül teljesen, csak a végén marad ki az az 1-2 centi, visszagördül hiába húzom le..

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2016. máj. 6. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor rossz a minősége, próbálj ki többfélét. Életemben nem volt olyan, hogy a pasinak visszagördült volna.
2016. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Durexet ajánlom. Persze én vad vagyok, hogy elszakadjon. Mert szeretek méht locsolni.
2016. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kifordítva vetted fel? Nálunk akkor csinálta ezt, amikor még első alkalmakkor esetlenkedtünk és kifordítva húztuk fel.
2016. máj. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!