Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este elfeljtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este elfeljtettem bevenni a gyógyszert. A most akartam bevenni a mait, láttam, hogy ott a tegnapi is. Szombaton lenne az utolsó gyógyszer. Ilyenkor nem kell bevenni a mai adagot vagy azt is vegyem be most? Minden helyen mást írnak.

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd be mindkettőt egyszerre, bár jobb ha megnézed a gyógyszer tájékoztatóját.
2016. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt ma reggel szex, de soha nem megy el bennem.
2016. máj. 20. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha régóta szeded a gyógyszert és rendszeresen tehát ez nem sokszor fordult elő akkor nem lesz baj. Mivel akkor a gyogyszermentes napokon (abban a 7napban) is védett vagy. És el sem ment benned.

Dupla adagot soha ne vegyél be, ha már elfelejtetted az előző napit akkor csak az aznapit vedd be. De egyébként minden levan írva a betegtájékoztatóban.

2016. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már október óta szedem. Soha nem megy el bennem. Ez volt az első ilyen eset. Pénteken és szombaton bevettem az utolsó 2 darabot és most hétfőn picit rózsaszínes már, egy kicsit mintha piros is lenne és érzem is, hogy fáj a derekam, vagyis megérzi a testem, mert mindig ilyen. Remélem holnapra igazi piros lesz.
2016. máj. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!