Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Lányok, én még soha nem szedtem fogamzásgátlót, így tehát nem tudom megengedni a barátomnak hogy "ne húzza ki", óvszerrel szoktuk csinálni de az nem az igazi. Esemény utánit meg csak orvos ír fel ugye? Milyen foggátlót tudok használni (gumin kivül) ami véd rendesen és szex előtt vagy után tudom használni és nem hagy cserben???

24/l


2016. máj. 20. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Menj el nogyogyaszhoz aki ir fel fogamzasgatlo tablettat es el is magyarazza, hogy pontisan hogyan mukodik es hogyan kell szedni. :)

A fogamzasgatlo tabletta az egyik legbiztonsagosabb fogamzasgatlo eszkoz. :)

2016. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez a legegyszerűbb, de én nem szeretnék rendszeresen szedni :/
2016. máj. 20. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Miert nem rakatsz be spiralt akkor?

Igaz azt idokozonkent cserelni kell de ha mast nem akarsz..

2016. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert még nem szültem.
2016. máj. 20. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Van már spirál nem szülteknek is. Amúgy van a sima kombinált fogamzásgátló amit folyamatosan kell szedni (aktustól függetlenül) ami az egyik legbiztonságosabb és a hüvelygyűrű(nekem ez van) havi 2x kell rá figyelni, ugyanaz mint a tabletta csak nem hat rá a hányás hasmenés és két fajta antibiotikum.

Az eredmény utáni évente 1-2x szabad mert annyira sok benne a hormon hogy csak vészhelyzetben szabad használni. Annyiba is kerül 1db mint 3 havi fogamzásgátló tabletta...

2016. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!