Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jogos, hogy nem érzem magamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nem érzem magamat biztonságban?

Figyelt kérdés

A barátommal előző hónapban többször is csináltuk gumi nélkül megszakítással... Szerencsére nem lett gond, megjött a mensim teljesen normálisan. Most azt mondta, hogy szerinte áttérhetnénk erre a módszerre, mert eddig se volt gond, most sem lesz szerinte. Én viszont nem szeretnék kockáztatni. Inkább használjunk gumit, mert frusztrál a tudat, hogy ott van az a némi esély, és még azt se tudom mennyire volt hatékony a dolog... A guminál legalább látni, ha elszakad. Ráadásul szeretek felül lenni, de mindig félek, hogy egy-egy nagyobb orgazmus alatt véletlenül elélvez, vagy akármi...

19 éves lány vagyok, és nem akarok még babázni.



2016. máj. 29. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Eddig csak szerencsétek volt!!
2016. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Csak gumi! Vagy tabi, ha benne vagy, de ezt a megszakításos baromságot hagyjátok abba, mert nagyon rizikós. Ezt a barátodnak is meg kell fogadnia.
2016. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értem ezt a megszakítást. Nekem elég nagy mennyiségben termelődik előváladék. Abban is van minimális mennyiségű sperma. Orosz rulettnek tartanám gumi nélkül bedugni a punciba...
2016. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Segítsetek Magyarországon, népességcsökkenés és elöregedés van.
2016. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőméknek egy gyönyörű kislánya fogant megszakított közösülés mellett, csak akkor ők már 26 és 28 évesek voltak és házasok, és pár éven belül amúgy is akartak volna gyereket.


Nemrég olvastam a neten angolul egy publikációt egy brit kutatásról, ami arra az eredményre jutott, hogy a férfiak kb. 40 %-ának tartalmaz értékelhető mennyiségű életképes spermiumot az előváladéka (az ismételt kísérletek során azt találták, hogy alkati dolog, akinek nincs az előváladékában, annak jellemzően nincs, akinek pedig van annak mindig van, te meg nyilván nem tudhatod, hogy melyik kategóriát fogod ki.


(És akkor az elbénázott megszakításról még nem is beszéltük, ami egy idősebb, szexuálisan tapasztaltabb partnerrel is előfordulhatna. Itt is olvastam már olyan kérdést, ráadásul nem egyszer kamasz sráctól vagy huszonéves férfitól, amitől égnek állt a hajam - leírta őszintén, hogy nem sikerült kivennie időben, egy kevés sperma került a hüvelybe, de nem merte megmondani a barátnőjének, mert kiakadt volna, ehelyett feltesz egy kérdést a gyakorin, hogy szerintünk mennyi az esélye, hogy teherbe ejtette.)


A barátod úgy akar orosz rulettet játszani veled, hogy az ő keze van a ravaszon, a fegyver csöve meg a te fejedhez fogva.


A te döntésed, hogy ebbe belemész-e abban a tudatban, hogy ha úgy alakul, megszülsz egy nem tervezett babát, aztán vagy felneveled vele együtt vagy egyedül, vagy örökbe adod, vagy átélsz egy abortuszt annak minden testi-lelki következményével együtt.


A te életed, a te felelősséged.

2016. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt áruld már el, hogy ha nem akarsz babát, miért nem védekezel? Az abortusz nem fogamzásgátlás, hanem egy magzat életének elvétele!
2016. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennek a 16 éves lánynak, akik több, mint egy éve ezt a kérdést írta, én írtam a 8. hozzászólást.


Akkor szerettem volna, ha nem lesz igazam, de az élet máshogy hozta. Azóta is eszembe jut időnként, hogy hogyan alakulhat vajon az élete azok után, hogy 17 évesen édesanya lett, és azt kívánom neki, hogy ha nagyon fiatalon is, de legyen sok öröme a kislányában, meg hogy fel tudjon nőni a feladathoz és a felelősséghez, amit egy gyermek jelent.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__66146..

2016. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hat en tuti nem kockaztatnek...

de hat sajnos sokan csinaljak ezt.

A baratnomet se tudtam lebeszelni errol a kockazatos "vedekezesi" modszerrol. Raadasul sztem nem is elvezetes annyira a pasinak...A ferjem inkabb huzott gumit pedig utalja... Inkabb szedj gyogyszert es akkor meg ki sem kell szallnia ido elott!

2016. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!