Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta biztos védelmet nyújt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta biztos védelmet nyújt?

Figyelt kérdés
Barátom nem akar bennem elmenni, pedig már két hete szedem a fogamzásgátlót. Mondtam, hogy jó, várjunk egy hónapot, utána már lehet, de azt mondta utána se akar és nem is fog elmenni bennem. Szerintem semmi baj nem lenne, erre van, nem? Mikortól nyújt védelmet amúgy?
2016. jún. 13. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod attól fél, hogy becsapod őt (azt mondod neki, hogy szeded, közben pedig nem). Meg kell vele beszélni.
2016. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szedem, látta is, hogy bevettem, de így is fél.
2016. jún. 13. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs 100%-os védelem... Minden csak 99-99,9%os védelmet nyújt, szóval nem alaptalan a félelme. Ezt tényleg vele kéne megbeszélned. Sokan tabletta mellett is beleélveznek a párjukba, tényleg ritka, hogy terhesség a vége..
2016. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A tabletta mellett 100 nőből 0,01 esik teherbe éves szinten.

A megszakítás mellett 30-40.

Amit csinál, az az értelmetlenség netovábbja: a legbiztonságosabb védekezési módszer MELLETT alkalmazza a legkevésbé bizonytalant, és abban jobban bízik.

Megmondom őszintén, nálam az ostobasága miatt kerülne lapátra egy ilyen férfi. Nem szeretem a buta embereket...

2016. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

*legkevésbé biztosat


Amúgy ha a mensi 1. napjától szeded, akkor már az első ciklusban védett vagy.

2016. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

99%-os. Hisz 100 csak az önmegtartóztatás. Viszont ha figyelsz rá hogy ne legyen ami hatástalanítja (gyógyteák, gyógyszerek, hányás-hasmenés) akkor nincs gond. Én 7 éve használom, nem alkalmazunk mellé semmit, bennem megy el mindig és nincs gond.

Akkor feleslegesen tömöd magad a hormonnal!

Egy hónapot várjatok tényleg de után már valóban véd.


Hallani

2016. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hallani rémstorykat hogy a nők így fogják meg a pasikat, de ha ennyire nem bízik benned akkor veszett az egész!
2016. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól teszi a barátod.

Én is szedem, azért bízok is benne, mert exszemmel se volt baj, ha belém ment, de sose lehet tudni.

Pl ha hirtelen, egyi napról a másikra kell elkezdened antibacit, előtte együtt voltatok, simán teherbe eshetsz.

A nődokik egyébként 1 hónapot ajánlják megvárni. 20L

2016. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Milyen gyógyteák hatástalanítják?

2016. jún. 20. 01:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden amiben orbáncfű van, bármilyen mennyiségben, a nyugtató teák, citromfű nem igazán (kis mennyiségben)és Xanax pl sem hat rá. Viszont az ilyen női hormonokat befolyásoló teák pl cickafark, barátcserje és társai ami ciklusrendező, meg ilyen hatások miatt ihatóak szintén nem szabad mert hat a hormonrendszerre és pl ami megemeli a progeszteront az nálunk nagyon nem jó hisz a gyógyszer pont alacsonyan tartja ezeket.
2016. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!