Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta biztos védelmet nyújt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta biztos védelmet nyújt?

Figyelt kérdés
Barátom nem akar bennem elmenni, pedig már két hete szedem a fogamzásgátlót. Mondtam, hogy jó, várjunk egy hónapot, utána már lehet, de azt mondta utána se akar és nem is fog elmenni bennem. Szerintem semmi baj nem lenne, erre van, nem? Mikortól nyújt védelmet amúgy?
2016. jún. 13. 22:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pedig felfázásra pont gyógyteákat szoktam inni :/.
2016. jún. 20. 11:35
 12/13 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatóban csak az orbáncfűt írja.
2016. jún. 20. 11:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Kamilla és társai ilyen hagymatea nem gond, azokat lehet inni, de mindig érdemes utánajárni! Nyugtató, altató hatású mindig legyen gyanús! Azzal nincs gond ami nem befolyásolja májenzimeket de mint pl orbáncfű vagy épp hormontermelést befolyásoló mint pl cickafark és a többi az baj (ezeket pont a termékenység fokozása miatt isszák valamint hormontszint befolyásolás miatt), ilyenkor a kúra alatt ha muszáj csinálni és utána egy hétig kell óvszer.
2016. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!