Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert nem jott meg? (Fogamzasg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jott meg? (Fogamzasgtlo mellett)

Figyelt kérdés

Normalisan szedem, mindent pontosan betartok.

De megbetegedtem, beszedtem ra egy soboz antibiotikumot, utan vesemedence gyulladasom lett,korhazba kerultem, antibiotikum,fajdalomcsillapito infuzion. Utana meg felirtak egy dobozzal,hogy szedjem be.

Ezek utan a 7 napos szunetben nem menstrualtam.

(Amig beteg voltam nem volt egyuttlet a parommal, kesobb pedig vagy ovszerrel vagy megszakitassal.)


Szerintetek a gyogyszerek miatt, vagy esetleg terhesseg miatt nem jott meg?



2016. jún. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Antiobitkum kúra alatt még a kórház előtte volt védekezés pluszba? Mert alatt és utána egy hétig kell óvszer.

A megszakítás miatt igen lehet terhesség mert az antibiotikum hatástalanítja a fogamzásgátlót és annyi idő alatt lehet peteérésed amihez elég a megszakítás hisz olyankor is kerülhet beléd sperma.

Lehetséges hogy a gyógyszeres kezelés miatt, de általában olyankor az történik hogy valamikor jelentkezik vérezgetés, mert a szervezet úgy érzékeli hogy abbahagytad és ha nem vagy terhes akkor megjön. Tesztet csináltál?

7 nap legalább kell az antibiotikum után hogy újra védjen, ha ez alatt még volt megszakítás akkor lehet terhesség.

2016. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Antibiotikum elott nem, nem terveztem,hogy antibiotikum hegyeket kapok.

Tudom,hogy semlegeseiti, ezert is probaltam minel jobban odafigyelni. Az a baj,h nem emlekszem pontosan mikor mi volt.

Csinalok tesztet, csak megvarom, mig eltelik par het, hogy ha van mit, ki is tudja mutatni.

2016. jún. 23. 20:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyebkent jelent egyaltalan valamit? Pl ha kovetkezo honapban megjon, akkor az biztosan jelenti azt,hogy nem vagyok terhes?

Mert en valami olyasmit olvastam, hogy ez a verzes csak a gyogyszer megvonasa miatt jelentkezik. Meg hogy fogamzasgatlo mellett, hiaba jott meg a menstruacio, terhes volt az illeto.

2016. jún. 23. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, a lényeg hogy majd tesztelj. Valóban van ilyen hogy megjön mert az a gyógyszermegvonás miatt jön meg de olyankor lényegesen más (kevesebb és rövidebb sokkal mint szokott). Ha bizonytalan vagy a teszt a legjobb megoldás és hogy ne stresszelj rá mert akkor azért is elmaradhat, az meg ördögi kör :)
2016. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, olyan is volt mar. De nagyon szepen koszonom a valaszod! 😊 👍
2016. jún. 23. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!