Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet megoldani hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megoldani hogy a barátomnak ne menjen össze a farka a gumitól?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy a barátomnak összemegy a gumitól a farka és ez miatt megszakított közösüléssel csináljuk, hiszen a tablettának vannak káros mellékhatásai de a nődoki a fogamzásgátlót ajánlotta. csak drága és félek a mellékhatásaitól. Hogyan lehetne megoldani hogy a barátomnak ne menjen össze a pénisze a gumitól??
2016. júl. 12. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A farkához megfelelő gumit használjon. Gyakorlás, majd hozzászokik ez inkább pszichológiai dolog lehet.
2016. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Extravékony gumi. Bár mindegy, hogy vékony vagy sima egyiket sem szerettem.

Ha ennyire nem megy neki gumiban, akkor nem ártana kiegészíteni a megszakításosat egy spermaülő hüvelytablettával/hüvelykúppal.

Vagy ne sajnáld a pénzt rá és vegyél tablettát.

Nem fogsz tőle feltétlenül elhízni, vagy kiszőrösödni.

És ha az orvos felír valamilyet de az nem jó, mert mellékhatásai vannak, szólni kell neki és kerestek mást.

Egyébként a Yadine a lányok többségének bevált.

Egy gyerek még mindig drágább, mint a tabi. Ezt soha ne felejtsd el.

2016. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Nekem csak akkor megy össze a gumitol, ha nem igazan kívánom a csajt, csak tessék lássék hozni akarom a kötelezőt. Ha igazan kívánsz valakit, akkor egy gumi nem állhat a merevedes útjába sztem
2016. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párod fejében van a hiba, ott kell orvosolni a dolgot.
2016. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megszakitas mellekhatasaitol nem felsz? :"D
2016. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fejben kell helyrejönnie. Aki nagyon kíván annak a gumiban se lankad le.


Ha előtte kivizsgálnak akkor nem lesz gondod, én 7éve használom és nem volt sose mellékhatásom, csak az első 2 hónap de olyan mindnél van. Amúgy olcsóbb mint a gumi hosszútávon, plusz az eseményutániak...

Egyébként egy abortusz/gyerek pedig még a tablettánál is drágább!

2016. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!