Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfiak miért ódzkodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ódzkodnak ennyire a gumitól? Miért akarják, hogy a szerelmük mérgezze magát mesterséges hormonokkal?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Mert borzasztó rossz?
2016. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
nem mindenki engem pl nem zavar sőt jobban is örülök ha nem mérgezi magát :D ennyi áldozatot megtudok tenni azért akit szeretek
2016. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem viszont az a probléma, hogy legtöbbször ha a fogamzásgátlás szóbajön, akkor rögtön vagy az óvszerben vagy a fogamzásgátlóban gondolkodik mindenki...De hát ez már a 21. század, számos alternatív fogamzásgátlási módszer létezik...
2016. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mégis ez a 2 a legbiztonságosabb.
2016. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Mert sok pasi bele sem gondol a mellékhatásokba.

De sokan húznak gumit, szóval keress olyat!

2016. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Olyan van. Szerencsére csak ilyen pasim volt. De nem egy barátnőm küzd ezzel a problémával, hogy a pasijuk nem érti meg, hogy nem szednek ilyen szemetet. Ezeket a pasikat nem értem.
2016. jan. 2. 13:05
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem. Mindig húztam gumit, és eszembe sem jutott a tablettát ajánlgatni. Egyrészt én sem biztos, hogy szedném a férfi foggátlót, ami már fejlesztés alatt van, másrészt ezzel kiadom a kezemből a gyeplőt, tehát bizalom is kell.
2016. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

#6

Azok a pasik csak a saját érdekükkel foglalkoznak, nem gondolnak a barátnőikre..

Én is hülyeségnek tartom ezt, lehet hogy jobb úgy meg minden, de tényleg tele van mellékhatásokkal, ha lenne barátnőm biztos nem szedetném vele..

2016. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

En szedtem 11evig gyogyszert.csak utolso 2evben okozott panaszt. ( kozti verzes,mellfajdalom) Es utanna mikor abbahyagytam is tok szabalyos volt a ciklusom rogton. Mikor babat akartunnk jott elsore..(az nem a gyogyszer hibaja volt hogy mehenkivuli lett).

Megbizhato a fogamzasgatlo azert szedtem.

De teny ,hogy nem mindenki birja.

A gumi sztem macerasabb es csokkenti a pasik elvezetet,akar erekciojat is. De pl nekem a ferjem holott utalta: felhuzta tobb mint 1evig miutan abbahagytam a gyogyit.

De ha Te nem szeretned szedni a gyogyit megertelek. Probaljatok ki mas vedelezesi modot ami mind2toknek megfelel.

Bar en epp most gondolkoztam el ,hogy mivel kellene vedekezni majd: gyogyszeren es ovszer kivul a huvelygyuru talan amit kiprobalnek de az ugyanugy hormontartalmu

..Hiszen:

-pharmatexek -nem megbizhatoak

-pesszarium : felnek elmozdul

-hormon injekciotol: szinten felnek ,mert mi van ha nem birja a szervezetem es rogton kaptam 3havi adagot.

-spiral,hurok: mehenkivuli utan kihagyom

-megszakitas: nem szamit vedekezesnek

Szoval maradt a fent emlitett 3. Amibol neked mar csak a gumi;) Szoval itt zarult is a kor.

2016. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Én nem tudok gumiban szexelni mert amúgy is elég érzéketlen a farkam (nagyon sokáig bírom), de gumiban meg még annyit sem érzek, ezért lelankadok, amiből csak egy félmerev tunkolás van, amit aztán a lány sem élvez, és azt kapom h rossz velem a szex. Hozzáteszem volt olyan partnerem aki nő létére tiltakozott a gumi ellen mert szintén gyűlöli, és én voltam aki húzni akart. 26F
2016. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!