Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót abbahagyjam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót abbahagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vélemények érdekelnének, (természetesen meg fogom keresni az orvosom a napokban),Dienille fogamzásgátló tablettát kaptam, pontosan 15 napja szedem a második bogyó óta nagyon erős hányingerrel küzdök minden este, ami rám eddig nem volt jellemző. Már annyira elhatalmasodott rajtam múlt éjjel, hogy aludni sem tudtam tőle.

Szerintetek ez első levélnél normális, vagy feltétlen váltásra ad okot?

Ti várnátok még?


Köszönöm

24/L


2016. júl. 19. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes varni, ido kell a szervezetednek hogy megszokja :)
2016. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én várnék. Lehet, hogy olyan a szervezeted, hogy idő kell neki, akkor a másiktól is rosszul lennél.. Tehát nincs értelme :D

Eleinte nekem is voltak rosszul létek, az első levél után szinte napról napra Kevésbé... Majd el is múlt teljesen. Azóta váltani kellett, mert régóta szedtem már ( ne szokjak hozzá stb ) Az újnál, csak háon nap volt, kis szédülés - hányinger, de elmúlt teljesen !!:) ez ilyen, légy türelemmel . :)

Első tabid ?? :D

2016. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szülésem előtt szedtem Lindynette 20at, az teljesen jó volt, majd most, hogy fiam már másfél éves, elkezdtem újra tabit szedni, mert egyenlőre nem szeretnénk tesót.

Ekkor kaptam ezt a Dienillet, de sajnos én úgy veszem észre, hogy napról napra erősödnek a tünetek. :(

Péntekre kaptam időpontot orvosomhoz, azért megkérdezem Tőle, hogy mit javasol.

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 19. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Kell egy kis idő, míg megszokod, nem néztem, de gondolom más hatóanyag.

Ha csak inger van, az nem baj. Ha ki is jön, akkor van gáz, mert akkor fel se szívódik!

Én mindig eszek valamit, mikor beveszem, megpróbálhatod egy szendvics társaságában leküldeni, hátha akkor nem bántja a gyomrod!

23l

2016. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet!

Ebéd után kettő órakor szoktam bevenni, és este tízkor jön szinte pontosan a hányinger, szédülés. Ki nem jön, de a múlt éjjel is hajnali négyig szenvedtem vele, hogy ne, miután nagy nehezen sikerült elaludnom. Ma estére szereztem be b6 vitamint, hogy az orvosig enyhítsem kicsit.

2016. júl. 19. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg később bevenni, este azért célszerű mert átalszod ezt az időszakot. Én is átálltam az estire és nem volt gond így semmivel, mert átalszok mindent így :D

Nekem is volt amúgy a 2. levél végére abbamaradt (egész nap volt...). Kelletlen de ha nem jön vissza akkor nincs gond.

Érdemes várni, doki azt mondta hogy csak az első levél akkor még semmi gond, az első levél alatt főleg mindig minden előjön, a többivel is elő fog akkor jönni jó eséllyel, tehát a 3. levél alatt is jelentkezik akkor gond csak.

2016. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megpróbálom akkor ezt, hogy este veszem be. Ha ettől szűnik a hányinger, amúgy nekem csak este van, nem egész nap, akkor lemondom az orvost, és kiváltom a három havi receptet,szedem tovább.

Ha nem múlik ettől sem, akkor pénteken tanácsot kérek tőle. :)

Nagyon örülök a válaszoknak, mind hasznos volt!

2016. júl. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!