Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy szem Zoelyt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy szem Zoelyt, mennyi az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
A 17. vagy 18. napi tablettát hagytam ki, és a betegtájékoztató azt írta, hogy nem gond a kihagyás, ha a 8-17. napi tabit hagytam ki. Előző napon is, a kihagyás napján is, és a rákövetkezendő napon is lefeküdtünk, védekezés nélkül, nem is egyszer. 2 hónapja szedem.
2016. júl. 30. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sántít nekem ez a sztori.. hogy nem tudod, hogy hanyadik szem maradt ki?? Diszkalkuriás vagy? Nincs leírva a betegtájékoztatóban, hogy melyik héten mit kell tenni ha kimaradt egy szem??? Mennyi időre rá jutott eszedbe? Miért nem pótoltad?

Igen, minden kihagyott szemnél lehetsz terhes, így meg főleg! Különösen az 1. héten és a 3. héten kihagyott a gáz. De ha tudtad, hogy nem vetted be, miért dugtatok?

Nem kötözködés, de menj már vissza az orvoshoz, mert nagyon nem tudod mit és hogyan kell, ez nem játék! Vagy el se mondta?? Nekem adtak kis füzetet és az egész tájékoztatót elolvastam.. olyan nincs, hogy nincs benne mit csinálj!

2016. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy a betegtájékoztatót azt írta, hogy nem gond, a 17. napig. Ezek szerint nem én vagyok a diszkalkuliás, hanem te vagy diszlexiás... És már nem emlékszem, másfél hete volt. Ha csak ilyen bunkó stílusban tudsz válaszolni, ráadásul úgy, hogy semmit nem segítettél, nem értem miért kell válaszolnod.
2016. aug. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!