Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam 1 szem tablettát....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam 1 szem tablettát. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Ma (vasárnap vettem észre, hogy a szombati tabletta még benne van, de teljesen biztos vagyok benne, hogy pénteken és szombaton bevettem (valószínűleg a csütörtöki maradhatott ki és nem néztem a napokat). Most pánikba estem és bevettem a mait meg a megmaradt szombatit, viszont a gond, hogy pénteken és szombaton együtt voltunk a párommal. Pénteken is el élvezett bennem, de ma 5. napos menzeszes vagyok. Most kezdtem el szedni 1 hónapja, ez a 2. levél. Féljek, vagy nincs okom! Eddig MINDIG bevettem rendesen! Most elfelejtettem :(

2014. dec. 14. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a fogamzásgátló dobozában található leírásban benne van, hogy ilyenkor mi a teendő. Ha megtaláltad aszerint járj el, ha nincs ilyen akkor szerintem szedd tovább mintha nem történt volna semmi.
2014. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem volt ma kettőt bevenni, ezzel lehet, hogy többet ártottál, mint használtál. Ha 12 órán belül nem sikerül pótolni a kihagyott szemet, akkor utána már nem szabad, nem vehetsz be egyszerre kettőt, hanem szedni kell úgy tovább, mintha mi sem történt volna. Következő egy hétben védekezzetek óvszerrel is, mást nem nagyon tudsz tenni. Lehet esélye a terhességnek, megmondhatatlan, hogy mennyi, de nem zárható ki sajnos. Esemény utáni tabletta ugye nem vehető be fogamzásgátló szedése mellett, így tényleg semmit sem tudsz tenni, maximum vársz. Ne idegeskedj, az nem segít semmit!
2014. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40%

[link]

A kép magáért beszél. Menstruáció közben nem vagy termékeny, a kiépülő petesejt még csak tüszőben van, kilökődni körülbelül a 14. nap környékén szokott. Viszont annak a hatására, hogy több napi gyógyszert vettél be úgy, hogy addig csúszásban volt, lehet, hogy okozhat kellemetlen meglepetéseket, talán egy fürdőszobában töltendő éjszakát, de többet nem nagyon hiszem.

Ha rosszul létet érzel, menj mindenképpen orvoshoz, mondd el mi történt, de szerintem nem kell aggódnod.

De később azért csak óvatosan :)

2014. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne fossál már, nem vagy terhes..
2014. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon aggódom. :( Csak várni tudok, majd tesztelni.
2014. dec. 14. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan fiúként jobban tisztában vagyok a fogamzásgátló szedésével kapcsolatban, mint sok lány..
2014. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Szépen vedd most be a tegnapit,és pár óra múlva a mait.Holnap meg a holnapit.Nem lesz gond.
2014. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!