Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki, aki fogamzásgátlót...

Van valaki, aki fogamzásgátlótól sokat hízott? és persze nem nagyon tudja leadni? Vagy ha sikerült, hogy csinálta? Koplalni nem fogok, edzőteremre lehetőségem nincs. Nyárig 10-15 kg tól jó lenne megszabadulni, de nem megy. Hormonháztartásom normális.

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is hasonló problémája volt. Ő diétával le tudta adni a felesleget. Aztán a fog. gátló szedését is abbahagyta.
2014. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elvileg ha abba hagyom akkor tele leszek pattanással,meg egy hónapba 3X is megjöhet,meg lehet hogy dupla annyit hízok(bár nem hiszem mert a gátló szedése óta híztam sokat) ez igaz?
2014. febr. 3. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Hízni biztosan nem fogsz az abbahagyása miatt. Az viszont benne van a pakliba, hogy rendszertelen lesz a menstruációd egy ideig (egy másik ismerősömnek 1 évig nem jött meg miután abbahagyta a tabit szedését).

Ha a tabi szedése előtt pattanásos voltál és a szedése hatására elmúltak, akkor lehet, hogy a fog. gátló abbahagyása után újra visszatérnek. De csak úgy nem leszel pattanásos.

De még mindig jobb pár pattanás (amit könnyen lehet kezelni), mint a túlsúly.

2014. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem voltam pattanásos,most lettem tőle az:) de igen,inkább lennék ragyás,mint hogy ilyen testalkatú mint most..1éve szedem..de azért 3hónap alatt +15kg az már nagyon durva...pedig váltottam is fél éve,mert hogy ettől majd leadom amit felszedtem,de egy deka nem ment le....
2014. febr. 3. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a tabi miatt lettél pattanásos az még egy jel arra, hogy a szervezetednek nem tesz jót a fog.gátló.


Én azt tanácsolnám, hogy hagyd abba a szedését, állíts össze egy diétás étrendet (ha gondolod, írj privit és segítek). Ha esetleg van időd, akkor tornázz otthon.

2014. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
írtam:)
2014. febr. 3. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Magától a fogamzásgátlótól nem lehet elhízni... maximum HAJLAMOSABB leszel tőle a hízásra, de a gond az életmódoddal van. Nem azt mondom, hogy koplalj, és járj edzőterembe, de ettől még lehet egészségesen étkezni és sportolni. Testmozgásra még annak is van lehetősége, aki magánzárkában él... Csak akarni kell. Olyan nincs, hogy "de nem megy". Igenis megy az, csak határozd el magad.
2014. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon sok embert betegítenek meg a gyógyszerek.


1 megoldás van: egészséges életmód, gyógyszerek nélkül!


A hormonháztartásod NEM normális, hogy ha gyógyszert szedsz.. ezért hízhattál meg. Ha nem ezért híztál, akkor csak rosszul eszel.. Akkor meg a kajáktól nem normális a hormonháztartásod.


VAGY a 'normális' már a betegségbe hajló állapotot jelenti.

2014. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is akkoriban kezdtem komolyan hízni, mikor elkezdtem szedni a gyógyszert, mondogatták is, hogy biztos attól van... érdekes módon, azóta is szedem, viszont elkezdtem odafigyelni az étkezésre és rendszeresen sportolok, és lám, lefogytam 25 kilót és remekül érzem magam. Ezek után nekem ne mondja senki, hogy nem lehet a gyógyszer mellett lefogyni...
2014. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!