Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot szedek. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsír Áf kérdése:

Fogamzasgatlot szedek. Ha kihagytam kozepen ket napot nagyobb az eselyem a terhessegre?

Figyelt kérdés
Vagy semmi?

2016. aug. 23. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
mihez képest középen? volt szex? belédélveztek?
2016. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár Hétig igen
2016. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, mivel így az egész hónap se véd
2016. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Par naponta van szex. Most neztem hogy el vagyok csuszva, tehat kihagytam.
2016. aug. 23. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez így jobban befolyásolja... vagy normál?
2016. aug. 24. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem hat.
2016. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi...
2016. aug. 25. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudod napokkal később észre venni, hogy 2db kimaradt?? Az a minimum, hogy már másnap látod!

Nincs matrica a dobozban a napokkal?? Ragaszd fel vagy csinálj és még aznap kiderül! Amelyik nap kezded onnantól legyenek rajta a felső sorban vagy végig és akkor végig stimmel! Logika és alkoholos filc!


Minden kihagyott szem olyan, mintha nem is szednéd a gyógyszert, úgyhogy imátkozz és menj orvoshoz!

2016. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Onnét tudom, hogy ha megfordítom rajta vannak a napok. Hétfő, Kedd, stb. Csütörtökön vettem észre hogy kedd, szerda is bent van... :(

Köszi a választ...

2016. aug. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!