Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kellett volna megjönnie,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés
Peteéréskor megszakítással voltunk együtt. (Tudom, nem védekezés) Mindig hamarabb szokott megjönni, de most semmi. Szóljak erről a barátomnak vagy várjak?

2016. szept. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen embereket nem értem esküszöm... csinálj majd egy terheségi tesztet és ha pozitiv csak akkor szólj a palinak..
2016. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ÓSZERT HASZNÁLJATOK!!!
2016. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De megkérdezte már mikor kellene megjönnie? Gondolom ő is fél, és én is. Csak nem tudom szóljak-e neki.
2016. szept. 17. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek ijesztgetni, ha semmi se biztos?

Csinálj tesztet, aztán majd akkor beszélgess vele, ha az pozitív lett.

És hála annak, hogy védekezés nélkül szexeltetek peteéréskor, és késik is a havid, szerintem nagyon jó esélyed van arra, hogy pozitív legyen!

Gratulálok!

2016. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hanyadik hónapja éltek szexuális életet?

Mert ha 1 hónapja akkor nagyon valoszinu h normális. De lehet stressztől, sulyvaltozastol, betegségtől.

2016. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nagyon aggódok és olyan jó lenne ha megnyugtatna kicsit. Miért ne mondhatnám el?
2016. szept. 17. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Édes kicsi szívem, hiába nyugtatgat a pasid, jajj butuskám, nem lesz semmi baj. Ettől még lehetsz terhes.


Vágod?! Védekezés nélkül szexeltetek, és késik a vérzésed! 90%, hogy terhes vagy!


Mit mondjon a pasid? Nem baj, mucikám, ez a te bajod, én lelépek? Vagy hogy ajjaj, miből fogod kifizetni az abortuszt, mert ugye nem tartod meg?


Esetleg elkezdtek neveket keresni.

2016. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!