Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki abbahagyta a tabi szedését...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki abbahagyta a tabi szedését, az válaszolna?

Figyelt kérdés

Aki abbahagyta már a tabi szedését, annak hogy volt az első mensije? Sokat késett? Nekem pl. most késik, vasárnap kellett volna megjönnie, de semmi előjele. Ha nem jön meg akkor meddig normális, kb. 3hónap? Jah és múlthéten 3napig erős barnázásom volt, az mire utalhat? Akkor vette volna észre a szervezetem, hogy nem kap hormonokat?


3évig szedtem folyamatosan (Lindy20, utóbbi 2hónap pedig Samba)


2010. ápr. 23. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem rendesen 25 napra jött meg,mint tabi mellet.rögtön az első hónapban.
2010. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tabi után rendesen megjött, rá 1-2 hónapra pedig folyton késett, volt hogy kimaradt egy hónap is.
2010. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

en 6 ev utan hagytam abba a tabbit , es utana 53 napra jött meg a menzeszem!! ez volt 2009 november-ben es e honaoig , mindeg napra pontosan (53 napra) jött meg azota is !!! most aprilisban ujra kezdtem ......


25/L

2010. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon ritka az akinek pontosan jön meg tani után a menzesze. általában elég sok idő kell, míg magától beáll normálisan
2010. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én pont egy éve nem szedem a Yadinet.

Végülis szerencsésnek mondhatom magam, mert miután abbahagytam rá 40. napra megjött, utánna 43. napra, és végülis beállt 32 napra a ciklusom.


21/L

2010. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 válasza:
Én 20 évig szedtem Anteovint, és pontosan 28 napra jött rögtön az abbahagyás után, és azóta is. Ha nem úgy működik a tested, mint a tablettaszedések ideje előtt, akkor irány a nődoki. Nincs mire várni.
2010. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első teljesen kimaradt, vagyis 8 hétre jött meg. Mindenkinél más. Ha 8 hét után sem jön meg, azért kérdezd meg a dokit, mit javasol.
2010. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma veszek tesztet, mert a párom már teljesen be van parázva. Én nem hinném hogy terhes vagyok, de hogy megnyugtassam őt, ezért csinálok egy tesztet.
2010. ápr. 27. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!