Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle lehet a baj?

Figyelt kérdés
Escapelle tabit kellett bevennem szeptember 9én és pár órával az aktus után megtörtént. Rá 5 napra véreztem pár napot de akkor volt peteérése is. A héten vettem tesztet ami negatív lett kb 1 perc után átváltott rá. Valaki azt mondja korai és ilyenkor nem mutatja ki de a patikában azt mondták hogy 2 hét után már lehet.. most kell majd megjönnie a rendes menszesznek hivatalosan de nem tudom hogy mi lesz vagy most megjön-e így is hogy negatív lett.. a kérdésem tényleg megnyugodhatok vagy aggódjak? dokihoz majd 13-án fogok csak tudni menni.

2016. okt. 1. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a patikában azt mondták, két hét után kimutatja, akkor úgy is van, ők valószínűleg azért értenek hozzá. Ha egyértelműen negatív lett, nincs miért aggódnod szerintem.:)

Egyébként akkor sem kell megijedni, ha esetleg nem jönne meg, én például 2 hónapig nem menstruáltam ez után a tabi után.:/

Dokihoz elmenni viszont jó ötlet, ő tud majd 100%-osan biztosat mondani, de addig is szerintem nem kell idegeskedned, a leírtak alapján nem lehet gond.;)

2016. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lecsúszott a gumi a makkig páromról és bennem maradt úgy vette ki. Vettem még egy tesztet és azt holnap fogom megcsinálni mert 2 napja lenne kb esedékes a menszesz. De érzem feszült vagyok meg a hasam is puffadt mielőtt megjönni szokott. A doki is remélem biztosra mondja de köszönöm :) Kicsit nyugodtabb vagyok
2016. okt. 1. 12:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Màsodik tesztem is negatív lett de meg kellett volna jönni e
2016. okt. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!