Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menszesz. Escapelle a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menszesz. Escapelle a hibás vagy baj van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
4 hete baleset történt és tabit kellett bevenni alig pár órával a utána. Rá 5 napra megjött mikor pete érésem is volt de ez erősebb volt mint a pecsételés. Most 5 napja késik pedig meg kellene jönni-e már de a hasam puffadt annak ellenére. Az escapelle miatt lehet vagy esetleg gond van? Csináltam tesztet 3x is biztos ami biztos alapon de az mindig negatív lett. Dokihoz a jövő héten kell mennem akkor lesz majd 5 héte hogy történt a baleset.. Nálatok volt ilyen hogy ennyi késik de utána megjön?

2016. okt. 5. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Escapelle egy hatalmas adag hormon, akár fél évig össze-vissza fog megjönni! Ha negatívak a tesztek, akkor nyugodj meg és tadamm meg fog jönni! :)
2016. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod szóval ne csodálkozzatok ha nem fog megjönni és hónapokig össze vissza menstruálsz majd. De azért csinálj egy terhességi tesztet.
2016. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Én is nemrégiben, 25 én vettem be aktus után kb 30 órára.

Egy hete, 28-án kellett volna megjönnie, de helyette sűrű, barna folyásom volt akkor, és az 4 napig tartott. Vasárnap örültem, mert megjött. De ez hétfőn el is múlt. Tegnap semmi sem volt, ma meg pecsetelő vérzést tapasztalok. Holnap reggelre tervezem a tesztet. Remélem ez még nem korai így a 12. napon.

De előtte megkerdezném, hogy tapasztalt e valaki ilyet esetleg? Ez a tabletta hatása lehet, hogy ennyire összekavart? A nőgyógyászomnál is voltam 26-án, azt mondta hogy nagyon kicsi az esély, hogy pocaklakó lesz, mert hamarosan meg kell jönnie, és még időben is vagyunk. Ezt mondta az ügyeletes nőgyógyász is 25-én, amikor az escapelle-t felirta.

Több kérdést is láttam a témában, de mindenki azzal jön, hogy a papírt minek rakják a tabletta mellé...

Pont azért kérdeznek itt szerintem, mert tapasztalatokra kíváncsiak. Egyedi esetek is lehetnek.

Nemsokára úgy is megyek a dokimhoz, mert trombózis hajlam kiderítése miatt vérvételre mentem, de az még két hét, mire megtudom az eredményt. Tanultam belőle, és fogamzásgátlót íratok :)

2016. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont az történt hogy megjött éréskor de erősebb volt meg inkább menszesz volt ez. 3 tesztem lett negatív csak aggódom emiatt mégis mert késik. Pedig eltelt 4 hét az azóta hogy a baleset történt. Sajnos tudom hogy elv ennyire össze zavar valakit mert barátnőmnek 2 hónap maradt ki tőle de engem az nem nagyon nyugtat hogy őszinte legyek. Dokihoz csütörtökön megyek jövőhéten akkor lesz 5 hete hogy történt így ha ő nézi meg akkor lesz biztos minden szerintem és megkérem alaposan vizsgáljon meg emiatt mert nem szeretnék babát még. Ezért is lesz ezután a fogamzásgátló. Nem szeretnék még egy ilyen balesetet. Persze a stressz is rátesz várom megjöjjön meg persze a munkahely is.
2016. okt. 5. 19:11
 5/12 anonim válasza:
Ugyan ez. Én is már tiszta ideg vagyok, hogy ez micsoda. Én amikor nekem is megtörtént a baleset, rengeteget stresszeltem, de előtte is, mert a munkahelyemen is vannak változások, emiatt is ideges voltam/vagyok. Gondolom ez is rátett nagy lapáttal. De ha megjött rendesen neked, meg a teszt is negatív, akkor nem hinném, hogy gond lenne. De a doki majd megmondja a tutit, megnyugszol, és lehetséges, hogy akkor majd megjön. Sokan írták (mint már mondtam, utána jártam itt ezen az oldalon, meg mindenféle fórumon), hogy a tabi után a második mensi kimaradt nekik :)
2016. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak nekem sajna most lenne az aktuális és ideges vagyok nagyon.. 15én jött meg így lehet felborult az egész és ahhoz fog nekem igazodni majd. És szinte biztos hogy menszi volt mert pecsételő vérzésnek erős volt meg darabkás. Holnap megint tesztelek hogy mi a jó ég van most mert már a körmöm rágom lassan de az meló miatt is amennyi változás van. Meg hozzá tartozik augusztusban meg előtte márciustól egészen júniusig szedtem medrolt amiben van valamennyi hormon szteroid lévén egy betegségre.
2016. okt. 5. 19:30
 7/12 anonim válasza:
Drukkolok, hogy ne legyen gond!
2016. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi. mondjuk tudom nagyon felborúl valaki szerint amikor megjött ahhoz igazodik majd nem tudom mennyire jön ez be de mivel megvolt és most késik akkor elv jövő héten kell megjönni.e vagy most kell. kiderül majd minden de a babát illetően azért tudom hogy nincs de ráparázok csak ha késik.
2016. okt. 5. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a bevétel után megjött 7 napra. Gyengébb volt mint egy menzesz de 5 nap körül volt, görcsökkel. Utána rá 20 nappal, gyenge, barnásabb vérzés de 7-8 napos (nem volt ovulációm abban a hónapban valószínűleg+lett egy petefészekcisztám). Utána 2x 31 napra jött meg, miközben nekem 24-26 napos inkább egy ciklus. Szóval nyugi, megkavar mindent!
2016. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem reggel megjött volt kb 2-3 csepp vér utána semmi. De a puffadás még mindig meg van lehet jövőhéten jön meg mert mikor bevettem 14-én jött meg és 9-én vettem be. Lehet akkorra került a ciklusom. Majd várok türelemmel de már olyan ideges voltam annyit paráztam ezen hogy a negyedik tesztem vette ami még mindig negatív eredményt ad hála égnek. ezután nem fogok venni mert megyek majd dokihoz és megnyugodtam baba sincs a háttérben az biztos :)
2016. okt. 6. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!